Propozycja krakowskiego przedsiębiorstwaprzedsiębiorstwa z Krakowa wypożyczającego busy

Kraków to niesamowite miasto, przez wielu uważane za najpiękniejszy gród w naszym kraju. Pełne zabytkowych budynków i zapachu przeszłości. Odwiedzane jest przez wędrowców nie wyłącznie z naszego kraju oraz UE ale z całego globu.

Continue reading “Propozycja krakowskiego przedsiębiorstwaprzedsiębiorstwa z Krakowa wypożyczającego busy” »

Chcesz zwiedzić sławne miasto? Jak się do tego zabrać, co jest najważniejsze? Pamiętaj przede wszystkim o solidnym przewodniku

Nowe miejscówki zawsze są nieznane. Choćbyśmy czuli się w nich jak w domu, to jednak warto liczyć się z tym, że łatwo się w nich zagubić. To zwyczajne, jak się nie zna ulic, najważniejszych miejsc, rozkładu przystanków czy innych praktycznych informacji. Najczęściej błądzimy w miastach, jakie odwiedzamy, aby pozwiedzać. W takiej sytuacji będziemy prawdopodobnie chodzić bez celu po różnorodnych zakamarkach danego miejsca, a w końcu przyznamy, że nasza wyprawa była na nic. Jak się przed tym obronić? Odpowiedzią jest solidne przygotowanie.

Continue reading “Chcesz zwiedzić sławne miasto? Jak się do tego zabrać, co jest najważniejsze? Pamiętaj przede wszystkim o solidnym przewodniku” »

Co inspirującego i wartego obejrzenia jest w Krakowie?

Kraków jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejscowości w naszym kraju. Do tej dawnej siedziby królów co roku przyjeżdża i przylatuje kilka milionów turystów. Przyciągają ich zarówno przepiękne zabytkowe miejsca, jak również kulturalne atrakcje tego wspaniałego miasta. A w Krakowie jest dużo do zwiedzania, o czym każdy kto kiedyś go już zwiedzał miał okazję zobaczyć.

Continue reading “Co inspirującego i wartego obejrzenia jest w Krakowie?” »

Łeba – miejsce na chętnie wybierane wczasy

Mimo faktu, że Łeba istnieje od trzynastego wieku, w swojej dzisiejszej lokalizacji funkcjonuje od 1572 r.. Założyciele pierwotnej osady nie przewidzieli przypuszczalnie, że będzie ona zalewana przez sztormy i zasypywana przez ruchome wydmy. Dziś położenie jest perfekcyjne – miasteczko posiada pozytywny mikroklimat, dostęp do morza, a w najbliższej okolicy jedną z największych atrakcji przyrodniczych w Polsce – Słowiński Park Narodowy. Warto, zatem już wcześniej rezerwować noclegi. Łeba, albowiem przygotowuje się już na wakacje 2014.

Continue reading “Łeba – miejsce na chętnie wybierane wczasy” »