W które miejsce najlepiej udać się na długi weekend last minute?

Dzisiaj sporo osób decyduje się na spędzenie wakacji za granicą. Jeżeli się nad tym mocniej zastanowisz, wówczas okaże się, że jest to bardzo rozsądny pomysł. Kiedy porównasz koszty wczasów na przykład nad polskim morzem i w Tunezji, wówczas bez wątpienia okaże się, że jest on praktycznie taki sam. Oczywiście polskie morze ma swoich miłośników i nie da się zaprzeczyć, że ma swój urok, jednakże wakacje w Turcji mają tę niezaprzeczalną zaletę, że praktycznie zawsze można tam liczyć na ładną pogodę.

Continue reading “W które miejsce najlepiej udać się na długi weekend last minute?” »

Co warto zabrać na pieszą wycieczkę?

Podróżowanie jest ciekawym sposobem na spędzenie wolnego okresu dużej części naszego społeczeństwa. Uwielbiamy wybierać się w dalekie piesze wycieczki, które pomogą nam zapomnieć o całym otaczającym nas globie. Niemniej jednak należyte przygotowanie do długich wypraw jest w szeregu przypadków banalizowaną przez nas sprawą.

Continue reading “Co warto zabrać na pieszą wycieczkę?” »

Poleć na wyprawę do Ziemi Świętej

Termin na wyprawę? Kto z nas nie rozmyślał, żeby kiedyś odwiedzić Ziemię Świętą. Tutaj nasuwa się pytanie który będzie dla nas najlepszy transport. Metod jest bardzo dużo. Sprawdzając ogłoszenia w sieci można rzecz, iż wybór jest dosyć wielki. Sam nastawiam się tutaj nie tylko na szybkość, ale również na luksus oraz jak najbardziej odpowiednią cenę.

Continue reading “Poleć na wyprawę do Ziemi Świętej” »

Jedziesz w podróż? Sprawdź nasze porady

W czasie podróży służbowej do dalekiego miasta przeważnie wypożycza się auto. Pozostaje pytanie które auto będzie najlepsze, kiedy chcielibyśmy je wynająć na więcej niż tydzień? Czy najlepszym wyborem jest auto niemieckie, czy może francuskie? Sedan czy kombi? Na te wątpliwości spróbujemy odpowiedzieć w w tym poradniku.

wynajem aut wrocław

Wybór aut jest całkiem szeroki, przez to o radę poprosiliśmy pana Antoniego, którego przedsiębiorstwo wynajem aut Wrocław, posiada dużą flotę samochodów i dużo spostrzeżeń w tej kwestii.

Wiele zależy od zawodu

Jak podkreśla nasz rozmówca, sporo zależy od wykonywanej profesji. Continue reading “Jedziesz w podróż? Sprawdź nasze porady” »