Bułgaria – wczasy dla każdego

Bułgaria to kraj, który spełnia wszelkie warunki, by zostać urlopowym miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez gro turystów z naszego kraju. W czasach PRL nad Morze Czarne chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Obecnie te dobre czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą powrócić, albowiem kraj ten po latach kryzysu ekonomicznego ponownie zaczyna rozwijać turystykę. W te Bałkańskie rejony warto pojechać przede wszystkim latem. W tym okresie możemy liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.

Continue reading “Bułgaria – wczasy dla każdego” »

Tanie loty i interesujące apartamenty w Chorwacji

Planując wyjazd na urlop albo na wczasy z rodziną najistotniejsze jest znalezienie kompromisu. Urokliwe, ulokowane blisko naszego kraju państwo – Chorwacja – stanowi cel wycieczek wielu żądnych przygód turyści. Biorąc pod uwagę państwo takie jak apartamenty w Chorwacji warto zarezerwować zdecydowanie wcześniej, to jest przed początkiem sezonu. Wtedy ceny są są niewysokie, a zagwarantowane atrakcje na najlepszym poziomie. Chorwacja stanowi także znakomitą bazę wyjazdową dla dalszych wycieczek, za czym przemawiają przede wszystkim ciekawe dla urlopowiczów ceny.

Continue reading “Tanie loty i interesujące apartamenty w Chorwacji” »

Bułgaria – wczasy dla każdego

Bułgaria jest krajem, który spełnia wszelkie warunki, ażeby zostać wakacyjnym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez setki turystów z Polski. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą znowu powrócić, ponieważ zakątek ten po latach zastoju gospodarczego ponownie zaczyna rozwijać turystykę. Do Bułgarii warto wybrać się przede wszystkim w okresie letnim. W tym czasie możemy liczyć na słoneczną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zapewnić.

Continue reading “Bułgaria – wczasy dla każdego” »