Powoli wkraczamy w ostatni etap okresu wakacyjnego. Jeszcze trochę i licealiści wrócą do swoich szkół i szarej codzienności. Jeśli jednakże ktoś nie zaliczył jeszcze wakacyjnego wypadu, to czas najwyższy, aby nadrobić te zaległości.Na kupno turnusu w biurze podróży z pewnością będzie już za późno. Oprócz tego, nie czarujmy się, przeciętnego rodzimego licealistę albo studenta nie stać na „dorosłe” wycieczki all inclusive na jakiejś egzotycznej wyspie. Całe szczęście, młodzi ludzie mają mnóstwo pomysłów na to, jak zorganizować niedrogie wakacje, które będą jednocześnie atrakcyjne.

Autor: Dave Heuts
Na pomoc wszystkim miłośnikom podróży przyszły europejskie firmy lotnicze. Wiele z nich ma w swojej ofercie bardzo tanie loty. Obniżki cen są często do tego stopnia atrakcyjne, że niekiedy takie bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, w ciągu paru minut. Dlatego powstaje mnóstwo stron internetowych, na których pasjonaci dzielą się najnowszymi informacjami na temat tanich lotów. Niektóre bilety trzeba zabukować nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, ale zniżki są na tyle poważne, że naprawdę opłaca się w to bawić.

Hamak o zachodzie słońca

Autor: Alquiler de Coches
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo modne wśród studentów są kilkudniowe wycieczki do europejskich stolic. Niektóre firmy przynajmniej raz na miesiąc wrzucają tanie bilety lotnicze z największych rodzimych miejscowości do takich metropolii jak Paryż, Londyn, czy Bruksela.

Ta wskazówka spod linku (https://www.kasprowy.pl/) przypadnie Ci do gustu, gdyż też traktuje o podnoszonym w tym materiale problemie. Co nie mniej ważne, robi to w ciekawy sposób.

Niezwykle popularne są również błyskawiczne wojaże po Europie. Czasem można złączyć kilka rabatów i zwiedzić parę państw za naprawdę niewielką sumę.

Tanie linie lotnicze są alternatywą dla szalonych wycieczek autostopem. Dzisiejsi studenci wymienili autokary na latające maszyny. Jest to bez wątpienia o wiele lepsza propozycja. Samolotem możemy dolecieć do pożądanego miejsca w wyjątkowo szybkim czasie.

Jest to zatem idealna propozycja, dla wszystkich, którzy nie posiadają zbyt wiele swobodnego czasu, a chcieliby przyjemnie spędzić czas.

W tym miejscu odnajdziesz dużo ciekawych danych na ten temat – wystarczy wejść na odsyłacz do artykułu (http://hotelaltus.pl/pakiety/weekend-dla-dwojga-w-poznaniu), a na pewno dane tam umieszczone będą cenne.

To także bardzo bezpieczny sposób podróżowania. Wiemy przecież doskonale, że ilość rozbitych samochodów jest nieporównywalnie większa i częstsza od katastrof samolotowych.