Bez wątpienia każdy z nas jest już zmęczony wiecznym pośpiechem i codziennymi sprawami. Dzisiejszy świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod ogromną presją. W czasie globalnego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po męczącym dniu do naszego domu, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Gdy kładziemy się w końcu do łóżka, stres nie daje nam zasnąć. I znowu rano jesteśmy niewyspani.

Jednak Białka Tatrzańska to nie wyłącznie atrakcyjne baseny termalne w Polsce. Ta zaciszna wieś oferuje nie lada gratkę dla fanów starej architektury. Warto obejrzeć mający ponad trzy setki lat niewielki kościółek. Zbudowany on został całkowicie z drewna i jest znanym elementem znanego Szlaku Architektury Drewnianej. Można w jego wnętrzu poczuć niesamowitą atmosferę regionalnej kultury. Jeśli kościółek wpadnie wam w oko, następnym razem wybierzcie się na wycieczkę w inne rejony Małopolski, w których są podobne urokliwe budowle.

Tatry, góry

Autor: Mariusz Chilmon
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo popularne są obecnie wyjazdy zdrowotne. Wybieramy się w takie miejsca, gdzie nie tylko wypoczniemy, ale także zatroszczymy się o naszą formę.wejdź na stronę ciężarki 5 kg ciężarki 5 kgStąd też na topie są obecnie letnie wczasy w uzdrowisku. Niegdyś to miejsce kojarzyło się jedynie z rozrywką dla staruszków. Dzisiaj, dzięki ciekawej ofercie i nowoczesnym metodom, sanatoria tętnią życiem i są pełne kuracjuszy w każdym wieku.

W okresie letnim Białka Tatrzańska staje się świetną bazą wypadową na wycieczki górskimi szlakami. Jest tu również coś dla zwolenników silnych emocji – Białka Tatrzańska oferuje wzburzoną rzekę, na której można pływać górskimi kajakami. Górzyste rejony świetnie nadają się na loty paralotnią.

termy

Autor: Agencja PR Pan Pikto
Źródło: Agencja PR Pan Pikto

Cudowny relaks zapewnia nam Białka termy.

Jeżeli masz ochotę rozszerzyć swą wiedzę, to przeczytaj istotny link (https://www.pensjonaty-bieszczady.pl/nasze-pensjonaty/horb). W tekście umieściliśmy ekstra oraz intrygujące treści.

Dzięki swojemu pięknemu położeniu, ten ośrodek gwarantuje nam wspaniały odpoczynek pośród górskich szczytów. Do wyboru mamy wiele wspaniałych atrakcji. Możemy skorzystać z pływalni, różnych zabiegów upiększających, saun oraz cudownych właściwości wód termalnych. Wszystko to znajduje się w nowoczesnym i niezwykle stylowym budynku. Na miejscu są też restauracje z pysznym jedzeniem.

Wczasy w tego typu miejscu to szansa, by pozbyć się stresu, zatroszczyć się o nasze zdrowie, a też nareszcie odpocząć. Terma Bania sprawi, że nie będziemy myśleć o problemach i skupimy się na swoich sprawach. Jest to na pewno najlepsza forma odpoczynku, gdy rozluźnia się nasze ciało i umysł. To również świetna frajda dla naszych dzieci, które będą oczarowane atrakcjami, które zapewnia im ten ośrodek.

*