Zima daje nam się mocno we znaki. Gdy temperatury spadają coraz niżej, a ulice przykrywa gruba warstwa białego puchu, większość osób dopada przygnębienie.

jazda konna

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
zamek

Autor: Antonio Sacchetti
Źródło: Turismo de Portugal
Rezygnujemy wtedy ze spotkań towarzyskich, znacząco ograniczamy swoją aktywność czekając aż niesprzyjająca aura przeminie.
Bierność nie jest dobrym doradcą. Dobrze byłoby spożytkować energię na dużo bardziej „produktywne” zajęcia niż oglądanie filmów i zajadanie się czekoladkami http://patataj.com/oferta/jazda-konna/ (http://patataj.com/oferta/jazda-konna/)wieczory i jak walczyć z chandrą? Planowanie letniego odpoczynku to niezaprzeczalnie świetny lek na smutki, który sprawi, iż niemal od razu będziemy czuć się lepiej. Poprawi się nie tylko stan naszego ducha, lecz również – chociaż zabrzmi to dość dziwnie – portfela. Jeżeli zorganizujemy wszystko już teraz, uda nam się sporo zaoszczędzić. Powstaje pytanie: gdzie warto pojechać? Polecamy aktywne spędzanie wolnego czasu, najlepiej w siodle. Czemu? Jazda konna posiada szereg zalet. Pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. Wywiera bowiem niezmiernie korzystny wpływ zarówno na kondycję naszego ciała jak i umysłu. Kontakt ze zwierzęciem i naturą odstresowuje. Pomaga w odnalezieniu wewnętrznego spokoju.

A jeśli chcesz oderwać swoją Latorośl od komputera, zapisz ją na sportowe obozy jeździeckie, zgłębi tajniki niezwykłego świata koni, zawrze sporo ciekawych znajomości i spotka nowych przyjaciół . Słowem – przeżyje niepowtarzalną http://patataj.com/oferta/obozykonne/ (http://patataj.com/oferta/obozykonne/)i na bardzo długo. Nie czekaj i zarezerwuj miejsce już dziś!