Lato jest po to, by relaksować się. Wszyscy chcą wyjechać na dawno wyśnione wczasy. Rodacy w dużej mierze są miłośnikami letnich wczasów nad morzem.

Pewnie po prostu mamy to w genach?
Tatry

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Polacy stosunkowo regularnie wybierają się nad morze. Wynikać może to ze swoistego sentymentu do konkretnego miejsca, w którym świetnie się czują i wolą wracać co roku lub najnormalniej w świecie kochają nasze niepokorne morze, które dziś jest spokojne, a już później będzie być groźne. O wakacjach nad morzem trzeba pomyśleć odrobinę wcześniej oraz zabukować dobry nocleg, choć niekiedy propozycje last minute są doprawdy świetne. Jeżeli kochamy cisze oraz urokliwe wioski, na przypadną nam do gustu Rowy w województwie pomorskim, blisko Ustki. Jest to spokojna wioska, która proponuje dobrą bazę noclegową i złote plaże. Zatem jest tam wszystko, co wydaje się być niezbędne urlopowiczom. Zatem jeśli chcemy mieć nadmorskie wakacje (Jeśli szukasz kierunku na wypoczynek sprawdź coral travel bułgaria) Rowy będą świetnym miejscem. Z jednej strony mamy morze,a z drugiej piękne jezioro Gardno. W Rowach możemy spędzić rewelacyjny czas – możemy odpoczywać na plaży lub tworzyć z maluchami zamki z piasku. Każdego dnia mamy możliwość delektować się pyszną rybką w nadmorskiej smażalni.

Będziemy się tam czuli jak w raju, nieważne czy zabukujemy elegancki hotel czy domek kempingowy. W Rowach naładujemy baterie i będziemy dobrze się bawić. Po powrocie do miasta z pewnością z przyjemnością będziemy polecać wioskę znajomym. Istnieje możliwość, że sami wrócimy tam za jakiś czas.