Firma Orlica to kompetentny organizator wycieczek działający na rodzimym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wycieczek do Europy i niezwykłych urlopów narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub 14-dniowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Krakowie i Gdańsku. Turyści którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.

Chorwacja latem

Źródło: bilety-lotnicze.biz.pl
Zaletą jest to, że firma jest w stanie wykonać rezerwację w hotelach w całej Europie. Orlica to z pewnością biuro podróży dla wymagających ludzi, którzy oczekują obsługi na jak najlepszym poziomie. Wszyscy pracownicy firmy to wykwalifikowana załoga, która jest w stanie idealnie wybrać wycieczkę wg odpowiednich potrzeb. Zawsze służą swoją dużą wiedzą w zakresie doboru jak najlepszej wycieczki.

Chorwacja to państwo z piaszczystymi plażami, które są uważane za jedne z najczystszych w całej Europie. Dubrovnik to przepiękny region położony w gorącej Chorwacji. Ten obszar to jedna z największych atrakcji tego państwa. W Dubrovniku spotka Cię nurkowanie w palau i wiele wspaniałych atrakcji. Jeżeli pragniesz przeżyć to sam, poznaj szczegóły – wyjątkowe wakacje w Chorwacji.

Jeśli chcesz spędzić w tym roku własne, możesz znaleźć oferta wakacji w Bułgarii. Jeżeli chciałbyś spędzić wakacje naprawdę oryginalnie to powinieneś polecieć do Słonecznego Brzegu. To miejsce po prostu zauroczy cię swoją kulturą. Zobacz niespotykaną propozycję – . Korzystaj z życia i realizuj swoje marzenia.

Bułgaria

Autor: Anvisuals
Źródło: http://www.flickr.com
Chorwacja to głównie śliczne piaszczyste plaże położone na terenie państw bałkańskich. Jeżeli jesteś amatorem egzotycznej przyrody, niesamowitych zabytków oraz smacznej kuchni to potrzebujesz przyjechać właśnie tutaj. Wakacje z biurem Orlica to pewność zupełnego zadowolenia, świetne wydarzenia oraz dużo atrakcji za naprawdę małe pieniądze. Jeżeli zawsze marzyliście o odlotowym wypoczynku, a do tej pory nie mieliście możliwości na ich planowanie to musicie skorzystać z oferty tej firmy