Nasze góry najczęściej są łączone z Zakopanem, jednakże w tym rejonie można namierzyć parę innych miejsc, które należy odwiedzić w wakacje. Przedstawiamy dwie najciekawsze miejscówki, które polecamy w tym roku.

Jeśli szukasz miejsca pełnego cudownych pejzaży, zdecyduj się na wakacje w Bukowinie Tatrzańskiej. Ta mała podhalańska wieś jest niezwykle spokojna – znakomite miejsca dla tych podróżników, którzy mają dosyć chaosu wielkich miast. Można wspaniale odpocząć leżąc godzinami na górskich łąkach, a wieczorami słuchając śpiewających baców i smakując regionalną kuchnię. Bukowina Tatrzańska jest znana z basenów. Jeśli udajesz się do tego miejsca, bez wahania odwiedź przybytek tego typu. Aby dowiedzieć się, gdzie można je spotkać, do Google wklej sformułowanie „baseny Bukowina Tatrzańska” .

tatry

Autor: Edgars En.
Źródło: http://www.flickr.com

Inną wartą uwagi wioską górską jest Białka Tatrzańska. Fajnie jest przyjechać tu zimową porą, ponieważ działa tu wiele wyśmienitych tras na narty. Latem można wyruszać z Białki na górskie szlaki. Obowiązkowo powinno się zwiedzić uroczy kościółek, który zbudowano z gorą 300 lat temu.Wielką atrakcją Białki Tatrzańskiej są kąpieliska termalne. Ablucje w ciepłej wodzie, która wydobywa się z wnętrza naszej planety, posiadają niezwykle zbawienne działanie na nasz organizm.

Żeby uzyskać nowe dane na opisywane zagadnienie przenieś się tutaj (https://comfortapartments.eu/apartamenty-gdynia/), a na pewno nie będziesz zawiedziony Upewnij się, że tak jest!

Doktorzy często polecają kąpiele termalne pacjentom, którzy zapadają na schorzenia związane z układem kostnym, krwionośnym i ze skórą. Jeśli udasz się na urlop do Białki Tatrzańskiej, bezwzględnie odwiedź tego rodzaju miejsce. Po pływaniu w ciepłej wodzie poczujesz się jak nowo narodzony. Jeśli pragniesz namierzyć baseny termalne w Białce Tatrzańskiej, do wyszukiwarki internetowej wstaw frazę „Białka Tatrzańska termy” . Mądrze jest poszukać basenu, który chwali się dobrą renomą wśród przyjezdnych.

Miej na uwadze, że idealny komfort może cię czekać właśnie wśród tatrzańskich szczytów. Nie zwlekaj ani minuty i zabukuj już teraz wczasy w tych pięknych okolicach!