Aktualnie Zakopane stało się niesamowicie modne wśród Rosjan. Góry są chętnie odwiedzane latem, gdy pogoda nadaje się do dalekich, wyżynnych wycieczek – marszy do Morskiego Oka i głębiej w Tatry, do innych miejsc. Zimą za to Zakopane jest szturmowane przez narciarzy z całej Polski i spoza rubieży.

noclegi szczyrk

Autor: LTB Sp. z o.o.
Źródło: VipTurystyka.pl
A co z sezonem pomiędzy latem a Gwiazdką? Tatry wówczas to rewelacyjna propozycja na krótki wypad. Proponuję, abyś już dziś zarezerwował tanie noclegi w Zakopanem. Ciekawą opcją są wyjazdy w Beskidy

Płynie już XXI wiek, zatem oferty w gazetach to przeżytek. Aktualnie w branży noclegowej króluje sieć. Przyczyn takiego trendu jest trochę: przede wszystkim gospodarzom lepiej jest zdobyć gości. A zrobienie witryny internetowej jest niezwykle mało kosztowne lub darmowe. Po trzecie na stronie internetowej hotelu potencjalny klient zobaczy więcej ważnych detali, takich jak fotki hotelu i dokładny cennik, niż dostanie w lakonicznym ogłoszeniu w prasie. Przyczyny już za nami, zatem teraz wejdź na wyszukiwana i wpisz sformułowanie „Wisła kwatery”. Błyskawicznie dostaniesz cały worek sieciowych ofert. Teraz pora na wybór najlepszych ofert. Ważnym warunkiem jest oczywiście cena – założę się, że między latem a zimą ceny wypoczynku w stolicy Tatr znacząco obniżają się.

Hotel Puchaczówka zimą

Autor: Puchaczówka
Źródło: Puchaczówka

Dokładnie poznaj współrzędne miejsca – najlepiej oczekiwać czegoś w pobliżu istotnych miejsc, takich jak Pęksowy Brzyzek lub Krupówki. Ale z drugiej strony możesz cenić sobie ciszę, zatem pochyl się nad tym chwilę, zanim wskażesz konkretne miejsce. Później poczytaj opinie internautów o ośrodku – są dostępne na różnych forach wakacyjnych.kontynuuj poszukiwania (tutaj więcej)

Życzę miłego jesiennego wypoczynku wśród górskich szczytów!