Uwielbiasz zajeżdżać na wycieczki? Zapraszamy na wycieczkę na wyspę Kubę, gdzie z gwarancją milutka spędzisz czas! A być może zastanawiasz się nad podróżą do Tajlandii, jednak nie wiesz, w jakim okresie jest najlepszy czas, aby się w to miejsce udać? W naszym felietonie opowiemy Ci trochę o tym lokalizacja, i sam zdecydujesz!
Choć w obecnej chwilce posiadamy jeszcze zimę, to biura podróży nie obijają się, zachęcając nasze osoby na wykupienie wycieczek czy wczasów.

[

Tajlandia

Autor: Phuket@photographer.net
Źródło: http://www.flickr.com

]

Jednym z takich lokalizacji jest Kuba wycieczki w to konkretne lokalizację na konkretną chwilkę utRzymują się w obszarze czterech-pięciu tysięcy za najtańszy hotel w dobrze znanych wielu personom miastach na Kubie – W większej ilości bywają to opcje all inclusive oraz zarazem Last Minute więc dobrze jest się spieszyć aby zarezerwować sobie miejsce w wymarzonym hotelu! Dobrze jest zwrócić wzrok, iż opcje Last Minute, są o wiele tańsze i tak jest w tym wypadku – zwykła cena za napomkniętą wersję All Inclusive jest w granicach od siedmiu do nawet i powyżej dziesięciu tysiaków złotych.
Jeśli zaś chodzi o pytanie: Tajlandia kiedy jechać? – To odpowiedź nie jest już taka łatwa. Wewnątrz Tajlandii rozróżniamy trzy pory roczku: deszczową, sucha i cieplutką. Każda z nich posiada sporo uroku i charakteryzuje się jakąś inną rzeczą. W zależności od tego, czego pragniemy doświadczyć możemy wybrać się o wszystkich porach roku do tego pięknego miejsca.

Dobrze jest jednak pamiętać, że Tajlandia również ma w posiadaniu swój sezon turystyczny, który to obejmuje miesiące listopad – luty, jednak najcieplej jest od marca do czerwca.

Jeżeli chciałbyś pogłębić temat, to zapraszamy Cię do opisu, który opracowaliśmy pod poniższym linkiem. Tam każdego dnia jest bieżąca publikacja.

Sam widzisz, iż od ciebie zależy, czy udasz się tam w sezonie, czy i po nim!

*