Współcześnie trudno wyobrazić sobie, by istniał ktoś, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.
Chęć schudnięcia i wyrzeźbienia szczupłej sylwetki to po prostu początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety wiele osób ma słomiany zapał oraz zazwyczaj kończy się na głośnych obietnicach. Aby nie porzucić ćwiczeń po kilku próbach, przyda nam się trener. To osoba, która weźmie się za nas i poprowadzi przez trudny okres tracenia wagi i budowania ładnie wyrzeźbionych mięśni. Będzie to okres utraty zapału i niekiedy złości, ale również szczęścia z osiąganych celów. Musimy przecież jasno sobie powiedzieć, że smukłą sylwetkę nie da się osiągnąć w trzy tygodnie.

Przeczytaj więcej w tym artykule (https://okularium.pl/salon-optyczny-biala-podlaska-1) i zgłąb omawiane tematy także z innej perspektywy – one bez dwóch zdań również Cię zaabsorbują!

Reklamy tak sugerują, gdy oferują różne tabletki oraz herbatki, ale to kompletne kłamstwo. Jedynie treningi oraz zdrowa dieta dadzą pożądany i trwały efekt. By nie popadać w frustrację tym, że efekty nie są dostrzegalne natychmiast, należy przed sobą dostrzegać pośrednie cele. To ułatwia zadanie. Na dodatek wsparcie trenera będzie nieocenione. Nie tylko będzie on tworzył dla nas ćwiczenia, które efektywnie pozwolą nam spalać tłuszcz, ale nie dopuści także do żadnej kontuzji. Nierzadkim problemem osób, które trenują sami, jest to, że robią sobie krzywdę.

Przemęczają się już na początkowych treningach, gdyż pragną natychmiast dostrzec efekty i są niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj nagle chcą biegać po 30 km albo podnosić po 60 kg na jednej ręce. To pewnie będzie miało fatalne skutki.