Karpacz to ewidentnie jeden z najpiękniejszych kurortów górskich Polski. Znajduje się we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 – 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.

Kwatery i noclegi w Karpaczu

Autor: arekz
Źródło: http://www.flickr.com
Ze względu na swoje bogate atuty turystyczne Karpacz z roku na rok staje się coraz bardziej popularny wśród turystów z Polski jak i z zagranicy. Karpacz jest bardzo dobrym miejscem do spędzenia urlopu (Jeśli poszukujesz kierunku na wakacje sprawdź wczasy bułgaria coraltravel) zarazem latem, jak i zimą, dlatego dla wszystkich, którzy mają zamiar spędzić tam wczasy 2014 właśnie dzwoni pierwszy dzwonek!.

Odpoczynek w Karpaczu to głównie turystyka. Baza noclegowa Karpacza jest znakomicie rozwinięta. Odnajdziemy tutaj równocześnie ekskluzywne wille, hotele, ośrodki SPA, pensjonaty jak i gospodarstwa agroturystyczne. Karpacz proponuje około jedenaście tysięcy miejsc noclegowych. Zdecydowana większość obiektów oferuje niedrogie noclegi na niezwykle wysokim poziomie. Szczegóły sprawdź tutaj:

Karpacz to raj dla entuzjastów narciarstwa. Przygotowano tu ponad dwadzieścia wyciągów. Przy większości z nich mieszczą się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego. Spora część stoków dysponuje również sztucznym dośnieżaniem i oświetleniem, dzięki czemu są otwarte do późnych godzin wieczornych. Dla znaczniej zaawansowanych narciarzy przygotowano kompleks narciarski „Śnieżka“. Obejmuje on siedem wyciągów i sześć nartostrad o przeróżnej skali trudności.

Latem Karpacz jest nie mniej interesujący jak zimą. Pozwala na niezwykle czynne spędzanie wolnego czasu. Piesze wycieczki w Karkonosze dostarczą wielu niezapomnianych wrażeń. Poza tym na terenie Karpacza mieści się sporo basenów i kortów tenisowych. W niezwykle prosty sposób możemy wypożyczyć rower i zwiedzać Karpacz na dwóch kółkach.

***
Całkowitą propozycję na urlop (zobacz: wczasy grecja) 2014 w Karpaczu można wyszukać w serwisie bądź klikając na poniższe linki:
– Karpacz noclegi
– Karpacz domki letniskowe
– Karpacz domki