Ani się obejrzymy, a lada dzień nadejdą wakacje. Warto abyśmy już teraz zaplanowali ten beztroski czas. Czy będą to góry, morze czy jeziora? Polacy to wielcy szczęściarze. Wszak nie wszystkie państwa mają dojście do wyżej wymienionych miejsc. Bez wątpienia, można zdecydować się na zwiedzanie obcych państw, jednak cytując powiedzenie „cudze chwalicie, swego nie znacie…” – gorąco zachęcamy do spędzenia urlopu w kraju. Sposobność ku temu zapewnia nam z każdą chwilą poprawiający się stan polskich dróg. Aktualnie, autostrady poprowadzą nas do większości miejsc w kraju. Cały czas powstające nowe odcinki zapewniają nam możliwość wygodnych podróży.

Do odwiedzenia polskich terenów przekonać nas też mogą niskie ceny. Polska mimo wszystko cały czas wypada konkurencyjnie na tle Europy Zachodniej.
góry w Polsce

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
A może w końcu nadszedł ten czas by zapomnieć o corocznych wypadach nad morze, plażach pełnych piasku i wyjechać w spektakularne polskie góry? Beskidy, Karkonosze czy Sudety – wszystkie góry robią wrażenie, lecz jednak tylko w Tatrach znajdziemy się najbliżej nieba. Wspaniałe widoki, jakie gwarantują nam trasy górskie, cudowny klimat, jak również niezwykła atmosfera, którą gwarantują rodowici górale, to sposób na niezapomniany urlop.

Wielkie wrażenie sprawia na nas widok ośnieżonego szczytu Kasprowego wierchu latem, gdy w dolinie jest gorąco i słonecznie. Bystre potoki zachęcają do umoczenia stóp w ich nurcie, a zielona łąka by na niej odpocząć. Tak, wczasy w górach to głównie kontakt z naturą.
polskie góry

Autor: hrvargas
Źródło: http://www.flickr.com
Zwiedzając różne zakątki kraju z reguły próbujemy tamtejszych przysmaków, a domowe obiadki zamieniamy regionalnymi produktami. Trudno więc sobie wyobrazić wakacje w górach bez wędzonego oscypka zjedzonego u podnóża Wielkiej Krokwi czy kwaśnicy na Krupówkach.
Proponujemy więc aby już w najbliższych dniach rozpocząć poszukiwania dogodnego miejsca noclegowego. Zastanowić się czy większą frajdę i przygodę przeżyjemy w góralskiej chacie, czy może w wytwornym, pełnym wygód hotelu.

Zobacz tu, sprawdź ofertę eccoholiday santorini wycieczki naszej firmy a na pewno znajdziesz coś interesującego. Mamy bardzo niskie stawki, zatem nie będziesz żałować!

Dla ułatwienia możemy wpisać w wyszukiwarkę internetową frazę: wakacje w górach 2014, a zobaczymy bogatą listę ofert, z której na pewno wybierzemy odpowiednią.