Firma transportowa Filip Walczak S.C dokonuje przewozu ludzi w formie regularnych linii busowo-autokarowych które łączą nasze miasteczko z paroma najbardziej popularnymi miasteczkami, ze stolicą, z Krakowem, Gdynią, z Katowicami, z Kaliszem, Łebą, Szczyrkiem itd.

nowoczesny pomarańczowy bus
Przejazdy są realizowane nadzwyczaj wygodnymi busami marki Mercedes, wyposażonymi w klimatyzację, systemem monitoringu. Odjazdy realizowane są według harmonogramu osiągalnego u naszego kierowcy. Zwykła częstotliwość przejazdów na liniach wynosi ok. pięć autobusów na 60 minut, co daje średni czas czekania na kurs nie więcej niż dwanaście minut. Ponad to nasza firma sugeruje instytucjom wynajem autokarów. Naszymi klientami bywają też osoby fizyczne poszukujące opcji przewozu na przykład na uroczystości komunijne albo też zjazdy rodzinne i tym podobne. Proponujmy również wycieczki grupowe, także tych mikroskopijnych grup (minimalnie osiem osób) przykładowo na wakacyjne wypady lub przerwy świąteczne, wypady na stok narciarski. Naturalnie na życzenie klienta damy do dyspozycji autokar większy.

Autokar wycieczkowy

Autor: mdc LEROY
Źródło: http://www.flickr.com
Proponujemy także przewozy (sprawdź koniecznie: przewozy do niemiec wrocław) dla wyjeżdżających na tzw.

Ten ekscytujący wpis po prostu należy zgłębić. Odnosi się do zbliżonej problematyki, zatem na pewno warto go poczytać. Kliknij – uczciwie zalecam ten link (edenbus.com.pl/oferta/przewozy-do-niemiec-wroclaw-dolnoslaskie/).

zielone szkoły, kolonie. Wynajmujemy autokary również w przejazdy poza granice kraju na przykład do: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Holandii, Hiszpanii czy Portugalii. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować także stały przewóz pracowników do niemal wszystkich państw Unii Europejskiej. Proponujemy też wynajem autokarów na różnego rodzaju przejazdy poza granice państwa, wycieczki objazdowe. Dysponujemy wykwalifikowanymi kierowcami, którzy umożliwią bezpieczny kurs każdej pielgrzymce. Nasi kierowcy postarają się by wycieczka upłynęła w miłej atmosferze i wygodnie. Zgodnie z obowiązującą ustawą na szlakach dalekobieżnych pojazd prowadzony jest na przemian przez dwójkę pracowników. Wyprawa odbywa się z postojami. Nasze busy są poza tym zaopatrzone w darmowy dostęp do internetu. Cennik wynajmu autobusów osiągalny jest na naszej w naszym serwisie internetowym również pod adresem firmy. Na naszej stronie www można ujrzeć również opinie odbiorców naszych usług. Ceny czarteru pojazdów już od 1,70 PLN za kilometr. Do wymienionej ceny należy dodać koszt noclegu kierowców jeśliby kurs był kilkudniowy. Jesteśmy pewni, że wynajmujący autokary będą usatysfakcjonowani. Dla stałej klienteli oferujemy niezwykle korzystny system rabatów i zniżek w zależności od długości przebytej trasy oraz wielkości najętego autokaru.