Odpoczynek w kraju? Tak naprawdę takowa opcja nie brzmi aż tak nieinteresująco: przyszło nam żyć w całkiem ładnym państwie i choć w naszym DNA jest zapisana wielka miłość do poznawania uroków całego globu, to jednakowoż jesteśmy zasadniczo tą nacją, która jest w stanie docenić walory Polski. Zresztą nie tylko Polacy zdają sobie sprawę, iż Polska to bardzo ciekawa destynacja.

Władysławowo

Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnio można zauważyć wzrost „potęgi” naszego państwa. Może to trochę zbytnio na wyrost napisane, lecz ogólnie obcojęzyczni turyści coraz chętniej doceniają Sopot, Tatry, małopolski Kraków, władysławowo bądź Wrocław. Trochę można znaleźć tych miejsc, które sprawiają, że nie tylko wyłącznie patrioci lub oszczędni turyści wybierają Polskę.

Czy poruszona w tym artykule kwestia nie przykuła Twej uwagi? Jeżeli tak, to oprócz tego kliknij ten odnośnik – szczerze zalecamy tą treść.

Co prawda narzekamy na drożyznę w choćby nadmorskich miasteczkach turystycznych, ale nadal Italia czy Chorwacja są dużo droższymi miejscami.

Świetnie, że potrafimy docenić piękno swojej ojczyzny, nareszcie czymś „wstydliwym” nie jest właśnie wybór przykładowo Sopotu. Wiadoma sprawa: akurat w przypadku naszego kraju wielkim problemem jest zmienna aura, zatem nie mamy całkowitej pewności, iż wypoczynek w trójmiejskim Sopocie, zaplanowany na trzy miesiące do przodu, po prostu nie będzie wspominany po latach jako konieczność zmagania się z deszczem. Zatem Polacy, którzy wyruszają do chociażby Tunezji są oczywiście „niewinni”, trudno się dziwić, że nie lubią ryzyka, nie chcą niefajnie zostać powitanym przez aurę.

góry

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż ogólnie nawet w przypadku naszego kraju nie jest tak źle: bo i nawet jeśli aura nie będzie zbytnio urokliwa, spokojnie natrafimy na multum zabaw, metod spędzania wczasów.zobacz napo przejściu do serwisuTo wszystko w sumie zależy od tego gdzie szczegółowo wyruszamy. Sopot? Ełk? Może Szklarska Poręba bądź Karpacz? Definitywnie każda polska gmina, nawet mała, może interesująco powitać podróżników. Wystarczy kupić przewodnik turystyczny po kraju bądź rozejrzeć się po Sieci, choćby po najzwyklejszej encyklopedii Wikipedia.