Sopocka plaża

Autor: maciekbor
Źródło: http://www.flickr.com/

Szept wody, rozgrzany piasek, morska bryza. Znakomite miejsce na przechadzkę. Tymczasem nim wybierzemy się na wędrówkę wybrzeżem polskiego morza, w pierwszej kolejności powinno się odbyć wyjazd tropem noclegów w morskich miejscowościach. Ponieważ jedną z podstaw udanego wyjazdu jest baza noclegowa. Oferta jest naprawdę duża. Od pokoi, stancji, hoteli, przez domki letniskowe, po pola namiotowe. W szczególności rekomendujemy cztery miejscowości. Zacznijmy naszą wycieczkę od wpisania w wyszukiwarkę po kolei: noclegi Władysławowo, noclegi Dziwnów, noclegi Niechorze, noclegi Gdańsk.

Noclegi WładysławowoWładysławowo leży na Pobrzeżu Gdańskim. W mieście jest port morski, i 15 nadmorskich kąpielisk. Jeżeli chodzi o noclegi Władysławowo ma w swojej ofercie dostatnią bazę, dostępną w atrakcyjnych cenach. Już od 20 złotych od osoby za dobę.

Novotel Gdańsk Marina

Autor: Novotel
Źródło: Novotel

Noclegi DziwnówMożna wpisać w wyszukiwarkę www noclegi Dziwnów i naszym oczom ukazuje się niespełna dwa miliony linków do serwisów z propozycjami. To najlepiej świadczy o tym jak porządnie rozwiniętą bazę noclegową posiada owo, leżące w zachodniej części naszego wybrzeża miasto. Warto wyłonić jeden spośród pokoi gościnnych proponowanych przez mieszkańców posiadających fakultatywną działalność agroturystyczną. Na pewno będzie taniej, zaś niekoniecznie gorzej aniżeli w ośrodku wypoczynkowym.

Noclegi NiechorzeNiechorze to mająca niespełna tysiąc mieszkańców wieś, leżąca w gminie Rewal. Lokum w tej okolicy to gwarancja ciszy oraz spokoju, z dala od wielkomiejskiego hałasu. Jeśli chodzi o noclegi Niechorze posiada znaczny wybór propozycji. Ceny są niewielkie. Rozpoczynają się nawet od 20 złotych od osoby za dobę.

Mierzeja Helska, plaża

Autor: BernieCB
Źródło: http://www.flickr.com

Noclegi GdańskGdańsk to nie tylko niebiańskie momenty nad wodą, lecz również urok jednego z najstarszych miast w naszym kraju. Nie oznacza to, iż koszty noclegów w Gdańsku muszą być ogromne. Rzecz jasna, jeśli pragniemy zasmakować szczypty luksusu, opłaty rozpoczynają się od 500 złotych od osoby za dobę. Jednakże w mieszkaniach wczasowych zdołamy się przespać nawet za 30 złotych. Będąc w Gdańsku bez wątpienia powinniśmy zobaczyć stocznię oraz Westerplatte. noclegi – http://www.osadanaochodzitej.pl/

Źródło: Eholiday.pl