Zdrowie, estetyka, bezpieczeństwo, dbałość o finanse – to tylko niektóre zalety e-papierosa. Co oznacza to pojęcie?

Jest to innowacyjne urządzenie, przypominające z wyglądu prawdziwego papierosa.E-papierosy podają minimalne ilości nikotyny, ale są mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy. Przede wszystkim jednak, stosowanie e-papierosów jest bardziej ekonomiczne. Cena epapierosa jest wyższa od popularnego wyrobu tytoniowego, to fakt – ale myślmy o tym co będzie w przyszłości – epapieros jest przecież tańszy w użytkowaniu niż palenie normalnych papierosów. Inwestycja zwróci się więc w najbliższym czasie zaś my zaczniemy jedynie oszczędzać i wydawać pieniądze na przyjemności. Elektroniczne papierosy to przede wszystkim brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w obecności innych, gdyż dym jest bezbarwny i ma ledwo wyczuwalny zapach w zależności od liquidy. Nasze zęby (Polecam centrum demed ochota) i paznokcie nie ulegają nieestetycznym przebarwieniom, natomiast oddech pozostaje świeży na długi czas. Plusem zastosowania e-papierosa jest to, że sami możemy wybrać odpowiadające stężenie nikotyny.

elektroniczny papieros

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

Podobnie jak w przypadku tradycyjnych papierosów oferowane są płyny mocne, średnie i słabe. Co interesujące, walorów smakowych oraz zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Palacz sam napełnia swojego papierosa i ma możliwość wyboru smaku oraz stężenia nikotyny.

E-papieros to zasadniczo nowy produkt w naszym kraju – na zachodzie jest on bardzo popularny. Niejakim problemem dla części osób może być z pewnością koszt zakupu dobrego e-papierosa. Lecz cały czas miejmy na uwadze, inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, ponieważ nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena co pewien czas idzie w górę. Dlatego też powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo e-papieros.

W internecie kupimy modele zwyczajne, jak i takie w kształcie fajki czy cygara. Model e-papierosa nie wpływa na jego działanie – na cenę, owszem. Papieros elektroniczny może być również wyposażony w dodatkowe funkcje np. : pomiar ilości zużytej baterii, małych rozmiarów wyświetlacz z godziną oraz datą czy licznik ilości „spalonych” papierosów. Funkcjonalny gadżet!