Bieszczady to coś dużo więcej aniżeli niewielki kawałek Karpat Wschodnich w Polsce. Trzeba więc poddając się urokowi tych czarodziejskich gór swobody powędrować w Bieszczady. unikatem Bieszczadów są połoniny, inaczej łąki usytuowane powyżej górnego obrębu drzew, na wysokości ok. 1100 m. Pokrywa je niesłychanie obfita flora zbliżona w charakterze do alpejskiej. Czarowne bieszczadzkie widoki, fascynująca przyroda, czyste górskie powietrze, dodatkowo cisza i spokój z daleka od wielkomiejskiego hałasu gwarantują idealny relaks i chwile zapomnienia w rajskim środowisku nieskalanej bieszczadzkiej przyrody.

wodospad - Bieszczady

Autor: Pawel
Źródło: http://www.flickr.com
Niebywale obfita i nienaruszona przez człowieka przyroda, charakterystyczna dla Bieszczad, zapiera oddech w piersiach i pozostawia niezapomniane odczucia. Czyste otoczenie i czysty mikroklimat to kolejne nieodparte zalety tamtego miejsca. Niewielkie odległości od gór i hal uatrakcyjniają wypoczynek, a mikroklimat ma uzdrawiający wpływ na poprawę zdrowia.

Czy podoba Ci się kompleksowa treść (https://goldwasser.pl/restauracja/) w tym tekście? Czujesz ochotę na kolejne? W takim razie zachęcamy Cię do odwiedzenia naszej innej witryny.

Po męczących wspinaczkach można się zrelaksować w Ośrodku Wypoczynkowym. Można odnaleźć tu ciszę, spokój, posłuchać szumu krzewów i świergotu ptaków i rzeczywiście świetnie odpocząć. Osoba która do nas chociaż raz przyjedzie, na bardzo długo pozostanie pod urokiem tego miejsca. Przepiękne widoki, dzika przyroda, rześkie górskie – kliknij tutaj – powietrze, dodatkowo cisza i spokój z dala od miejskiego gwaru zapewnią optymalny odpoczynek i momenty zapomnienia w niezwykłym otoczeniu nietkniętej bieszczadzkiej przyrody zobacz ofertę .

Cudowne otoczenia okalające ośrodek wypoczynkowy Zielona Polana, pyszna kuchnia, sprawią, że każdy moment spędzony w Bieszczadach okaże się pretekstem do odpoczynku i powrotów. Bieszczady mają w sobie coś starego, coś zamierzchłego, jakby należały do zeszłej epoki. Niezależnie od pory roku Bieszczady dostarczają niesamowitych doznań i przeróżnych atrakcji. Czas na przyjazd w góry najlepiej wybrać wedle własnych upodobań i potencjału. Którejkolwiek pory roku nie wybierzemy oczekują nas cudowne widoki i pachnące górskie powietrze.