Projektowanie urlopu to miłe zajęcie. Naturalnie, jeśli odpoczynek obmyśla się na kilkanaście tygodni przed terminem. Wybieranie miejscówki na spędzenie wolnym majowych dni w kwietniu to zły pomysł, który przyniesie jedynie dużo stresu. Z tej przyczyny zastanów się nad majowym wolnym już dzisiaj. My polecamy dobry wybór: majówka nad morzem.

Morze, Bałtyk

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Odpoczywanie w czasie upalnych dni majowych nad naszym morzem posiada same zalety. Primo, w pensjonatach i na plażach nie będzie tłoczno – masowe najazdy turystów występują przede wszystkim latem. Po drugie, zwykle w maju jest przyjemniej atmosferycznie niż w lipcu, który potrafi być wilgotny. Po trzecie, odpoczywanie kilka dni nad Bałtykiem potrafi zapewnić sporo świeżej energii i poprawić kondycję zdrowotną. Najbardziej dobry dla zdrowia jest jod. Eksperymenty dowodzą, że szum morza ma działanie relaksujące. A morze bałtyckie szumi naprawdę pięknie.

Jeżeli poszukujesz miejsca na spędzenie urlopu nad morzem, proponujemy region Pomorza Zachodniego. Ciekawym punktem jest malownicze miasto Kołobrzeg. To lokalizacja dla każdego, kto pasjonuje się dawnymi dziejami i zabytkami. By zarezerwować noclegi w tym miejscu, do wyszukiwarki internetowej wklej sformułowanie „urlop kołobrzeg”.

Możesz wydaćdużo gotówki? Uwielbiasz elegancję i chcesz spędzić te kilka dni w wspaniałych warunkach? Do wyszukiwarki internetowej wstaw frazę „ apartamenty Kołobrzeg”.

Morze, Mielno

Autor: powazny
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli nie chcesz spędzać majówki w mieście, rekomendujemy zaciszną wioskę Grzybowo (obejrzyj zdjęcia), która leży niedaleko Kołobrzegu. Żeby znaleźć i zaklepać pobyt w tej wiosce do wyszukiwarki trzeba wpisać sformułowanie „Grzybowo pensjonaty”.

W obecnym roku ilość wypoczynkowych dni na starcie maja będzie niezła. Pierwszy dzień miesiąca wypada w środę, co oznacza, że do pracy (sprawdź również – kwatery dla pracowników łódź na spijtanio) powróci się dopiero 6. maja. O ile oczywiście wcześniej zarezerwuje się dzień wolny na drugi dzień maja. Nie ma co czekać, już teraz zarezerwuj sobie wakacje nad Bałtykiem i wynegocjuj u szefa wolne na drugie maja.