Ginekologia estetyczna i jej zabiegi stają się coraz bardziej popularne pośród pań po ciąży albo w okresie menopauzy. Z całą pewnością nie są już przedmiotem tabu, a szansą na drugą młodość niewieściego ciała.

Innowacyjny laser MonaLisa Touch, wprowadzony jest dziś do małej liczby gabinetów medycyny plastycznej. Oparty jest na mało inwazyjnej metodzie rekonstrukcji ścian waginy, kształtując ją, nadając elastyczność jak też odpowiednie nawilżenie. Zabieg laserowy jest o wiele mniej inwazyjny od skalpela, co nieporównywalnie skraca okres rekonwalescencji. Realizowany jest poprzez wprowadzenie do wnętrza pochwy specjalnej końcówki zaopatrzonej w skaner.

Miej na uwadze, że podobne artykuły, są bardzo blisko. Kliknij tutaj, a pokażą Ci się proponowane informacje (https://awodent.pulawy.pl/leczenie-kanalowe/) i wówczas zgłębisz więcej detali na opisywany temat.

Laser oddziałuje wprost na ścianki waginy modelując je, nadając pierwotną elastyczność i odnawiając włókna kolagenowe. Przez ciepło emitowane poprzez laser komórki obkurczają się, natomiast w ich miejscu powstają nowe kolagenowe komórki. W rezultacie tkanki waginy stają się w wyższym stopniu elastyczne oraz ściśnięte.

Zabieg laserem

Autor: Optopol
Źródło: Optopol

Efekt zabiegu widoczny jest po miesiącu i utrzymuje się przez czas dwu lat. Zależnie od stanu narządów rodnych kobiety, starczy jedna wizyta w gabinecie medycyny plastycznej lub zabieg musimy powtórzyć od dwu do czterech razy w przeciągu miesiąca. MonaLisa Touch to strategia niskoinwazyjna oraz zupełnie bezbolesna, natomiast sam zabieg, po uprzedniej konsultacji lekarskiej trwa 5-10 minut. Przeczytaj więcej.

Zabiegi przeprowadzane za pomocą lasera MonaLisa Touch sprzyjają regeneracji oraz odmładzaniu organów płciowych pań. Dla podwyższenia ich komfortu życia erotycznego, szczególnie po porodzie naturalnymi siłami, zmianach będących konsekwencją procesów starzenia się oraz menopauzy, a również dla kobiet, które cierpią na wysiłkowe nietrzymanie moczu, częste podrażnienia, suchość jak też świąd pochwy, ból a także obniżenie jakości życia seksualnego, zabieg ze spożytkowaniem tego urządzenia może znacząco polepszyć stan zdrowia kobiet jak też wpływa na zredukowanie obwodu pochwy, dzięki czemu doznania seksualne obojga partnerów nabierają na intensywności.

Laser MonaLisa Touch nie powinien być stosowany u niewiast w czasie trwania miesiączki, będących w ciąży a także w trakcie trwania kuracji nowotworowej. Również niezaleczone infekcje narządów rodnych stanowią przeciwwskazanie do wykonania zabiegu.