Ocenia się, że co roku przyjeżdża do niego parę milionów turystów, lecz zapomnieć nie można o tym, że w mieście na co dzień mieszka i pracuje kilkaset tysięcy mieszkańców. I mieszkańcy i turyści gdzieś muszą robić zakupy i sprawunku, trudno się więc dziwić, że w samym mieście wybudowano kilka dużych hipermarketów, funkcjonuje kilkanaście małych i dużych bazarów i sporo osiedlowych sklepików.

Kraków

Autor: Radomir Cernoch
Źródło: http://www.flickr.com
Centra te otwarte są przez cały tydzień, niekiedy do późnych godzin wieczornych. Te duże mają wszystko, co będzie potrzebne, aby można w nich było spędzać pół dnia. Najważniejszą rzeczą są rzecz jasna sklepy, najczęściej w takim centrum będzie się znajdował jakiś duży hipermarket, w niektórych ulokowano także markety techniczne. Uzupełnieniem są mniejsze salony i sklepy, gdzie nabyć można praktycznie wszystko, od butów oraz ubrań, przez ekskluzywną biżuterię i kosmetyki, a na wyrobach dla dzieci kończąc. Rzecz jasna braknąć nie może czegoś dla ducha i ciała, na głodnych czeka kilka restauracji, kawiarni i lodziarni, no i rzecz jasna wielosalowe kino (wszystko co musisz wiedzieć na temat oferty na stronie

Największe centrum handlowe w Krakowie znajduje się na południu Krakowa, w okolicy stacji kolejowej Bonarka. Bonarka to ma powierzchnię całkowitą prawie 250 tysięcy metrów kwadratowych, a ilość sklepów w nim położonych wynosi prawie 250. Przez pół mniejsza, ale z podobną ilością sklepów, jest Galeria Krakowska. Jest położona praktycznie w samym centrum, niedaleko dworca kolejowego i autobusowego. Z

Kraków

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

peronów jest bezpośredni dostęp do centrum, więc wysiadając z pociągu można praktycznie od razu przystąpić do zakupów.

Także blisko śródmieścia, tuż przy samej Wiśle znajduje się Galeria Kazimierz, w niej liczba punktów handlowych to tylko 160, lecz jest to jedno z najchętniej odwiedzanych centrów handlowych na terenie Krakowa.

Wręczamy Ci dostęp za darmo (http://www.skalnik.pl/odziez/odziez-damska/odziez-damska-kurtki-zimowe) do nowych niebywale interesujących wpisów, które znajdują się na innej witrynie. Należy tylko kliknąć w podany link.

br>
Nie zwlekaj i zobacz znajdujące się tu uwagi o nas (https://statkiempotrawie.com/kontakt). To z pewnością okażą się godne Twojej uwagi informacje – zwyczajnie kliknij ten link.

Duża ilość konsumentów wybiera również mniejsze galerie, takie jak na przykład M1, Solvay Park czy Plaza.