Medycyna estetyczna jest tą gałęzią medycyny, która rozwija się naprawdę szybko. W związku z tak szybkim rozwojem przez cały czas wzrasta grupa zabiegów, które kliniki medycyny estetycznej mają do zaoferowania osobom potrzebującym.

Niezwykle prężnie rozwijająca się medycyna estetyczna proponuje zainteresowanym sporą liczbę zabiegów. Ostatnio w klinikach medycyny estetycznej wykonuje się nie tylko zmniejszanie widoczności zmarszczek, zwiększa biusty i usuwa nadmiar tłuszczu. Waginoplastyka, czyli operacja plastyczna pochwy to jeden z zabiegów dość modnych dzisiaj w klinikach. Operacja plastyczna pochwy jest zabiegiem wykonywanym u dużej ilości kobiet. Na tego typu operację dość często nastawione są kobiety, u których w wyniku zwykłego porodu doszło do rozciągnięcia lub pęknięcia krocza i pochwy. W efekcie tych zmian w dużym stopniu spada jakość życia seksualnego kobiety, stąd dużo z nich decyduje się na tego pokroju zabieg. Waginoplastyka jest takim z zabiegów, które jest w stanie zaoferować ginekologia estetyczna. Ginekologia estetyczna jest w tej chwili jedną ze specjalizacji chętnie wybieranych przez lekarzy którzy posiadają już specjalizację z ginekologii. Więcej na ten temat przeczytasz na tej stronie

Lekarze w trakcie operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com
Zabieg waginoplastyki jest zabiegiem stosunkowo krótkim, jego zrealizowanie trawa około mniej więcej godzinę lekcyjną. W zależności od powodów medycznych zabieg jest realizowany w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

Masz chrapkę na inną tego typu publikację na opublikowany tutaj wątek? Jeżeli tak, to śmiało kliknij ten link – to wiarygodna witryna (http://www.pizzahut.pl/restaurants/1088-pizza-hut-dostawa-pruszkow-powstancow).

Dwa tygodnie przed planowaną datą operacji pacjentki, które zostały do niej zakwalifikowane muszą przestać brać leki rozrzedzające krew. Takim lekiem jest tak naprawdę aspiryna. Jak po każdym takim zabiegu, również po operacji pochwy pacjentki będą w stanie odczuwać różnego pochodzenia dolegliwości.

Szukasz może innych tego typu idei związanych z opisywanym w tym artykule tematem? Jest na to doskonała rada: kliknij tutaj i przeczytaj więcej w tej ofercie (https://www.englander.com.pl/promocje/)!

Jeśli są bardzo silne można je zlikwidować sięgając po łatwo dostępne w aptece bez recepty środki przeciwbólowe. Do zabiegów, które może wykonać lekarz ginekologi estetycznej możemy między innymi zabieg labioplastyki. Jest to zabieg zrealizowany w obrębie mniejszych i większych warg sromowych. Zabieg labioplastyki jest zabiegiem znacznie bardziej długotrwałym, od wcześniej wymienionego. Zabiegów waginoplastyki oraz labioplastyki nie można przeprowadzić u kobiet spodziewających się dziecka, kobiety chorych na cukrzycę oraz u pacjentek z nadciśnieniem tętniczym. Szczegóły znajdziesz na stronie .