Gdy musimy nagle znaleźć zawieźć coś dużego a nie możemy skorzystać z autobusu to warto rozważyć wypożyczenie samochodu. Jest to mniej kosztowne niż zamówienie taksówki, zwłaszcza gdy chcemy samochód na dłuższy czas.

Wolność na wyjeździe

Samochód, jadący samochód

Autor: GpsGuardian
Źródło: GpsGuardian

Wynajem ma wiele zalet. Nie jest się wtedy zależnym od pory kursowania publicznych środków transportu. Jeśli doceniamy wygodę i jesteśmy ekonomiczni, wynajęcie samochodu może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Sami układamy sobie grafik dnia i od nas zależy, co warto zobaczyć!

Ile to kosztuje

Jeśli mamy prawo jazdy, a nie mamy własnego samochodu, warto zrobić z naszej licencji użytek. Możemy płacić dzienną opłatę za wynajęcie auta, bądź też tygodniową, w tym wypadku na pewno dostaniemy zniżkę. Umożliwia to nam zaplanowanie z góry kosztów naszego wyjazdu. Oczywiście poza kosztem wynajęcia auta musimy doliczyć do tego koszt paliwa.

Jaki litraż

Jeśli lubimy diesla, to można znaleźć auta z silnikami, które zużywają mało paliwa. Choćby silniki diesla montowane w Fiat Panda i innych modelach spalają czasem niewiele ponad 4 litry oleju napędowego! To naprawdę niewiele. Także Fiat Stillo z silnikiem diesla 1.4 spala około 5 litrów przy całkiem niezłej mocy. Jak zdradził nam pracownik firmy Auto24 wypożyczalnia samochodów wrocław, diesle cieszą się sporą popularnością wśród wynajmujących.

Decyzja bez emocji

Nie podejmujmy decyzji pochopnie. jeżeli chodzi o wynajem aut to wrocław ma zdecydowanie rozbudowaną ofertę. Wypożyczalnie umiejscowione są na obszarze całego miasta, kilka z nich funkcjonuje w okolicach lotniska, część przy dworcu głównym – także z pewnością znajdziemy taką, której oferta w największym stopniu nam pasuje. Pamiętajmy, że zawsze, w razie jakichkolwiek nieporozumień mamy prawo do reklamacji.

Czy nie sądzisz, że dane na przedstawiany temat mógłbyś znaleźć też na innym serwisie? Oczywiście, że tak – wejdź tu, a przeczytasz tam proponowany odnośnik (http://www.lontex.pl/serwis-samochodow-ciezarowych-katowice).

Każda wypożyczalnia oferująca wynajem aut powinna to uhonorować. Jeżeli coś jest nie tak jak w umowie, otrzymamy pojazd inny niż zamawialiśmy, niesprawny, z pustym bakiem itp. – dopowiadajmy się o swoje.

Wynajęcie auta daje nam mobilność i niezależność nieporównywalną z jakimkolwiek innym środkiem transportu. Wszelkie duże biurowce, centra handlowe mają parkingi. Jest również całkiem sporo miejsc w centrum, więc zaparkowanie nie powinno sprawiać kłopotów.

Sprawdź:Wypożyczalnia samochodów Auto24Rogowska 8 54-440 Wrocławtel. 785 242 425