Poszukujesz idealnego miejsca na odpoczynek na terytorium Gdańska? A może chcesz wynająć salkę konferencyjną, ale nie masz pojęcia gdzie? Hotel Sadova spełni Twoje wszystkie pragnienia!

zima

Autor: Destination Queenstown
Źródło: Destination Queenstown
Hotel Sadova Gdańsk to najbardziej nowoczesny hotel cztero-gwiazdkowy o bardzo wysokim standardzie i pojedynczym w własnym rodzaju wnętrzu, położony w samiutkim centrum Gdańska, pięć minut od niesamowitego „Długiego Targu”, a także trzy minutki od tak nazywanej „Gdańskiej Mariny”. Hotelik ma w ofercie: sto sześćdziesiąt cztery luksusowe pokoiki, niezwykle klimatyczną restaurację razem z drink barkiem, część rekreacyjną – zawierającą basen, salkę fitness, a także saunę; znajdując się pod ziemią oraz nadziemny parking, mający 100 miejsc przeznaczonych do parkowania, a także ogólnodostępne na obszarze hoteliku łącze Wi-fi – obiekty konferencyjne w Gdańsku. Nas jednakże interesuje na konkretną chwilkę jedna rzecz, a mianowicie…

Obiekty konferencyjne Gdańsk które znajdują się się na terytorium Hoteliku Sadova są doskonałym wyjściem, kiedy pragniesz odpoczynku, jednak przy okazji załatwić parę naglących Ciebie spraw służbowych – http://mojekonferencje.pl/gdansk/hotel-sadova. Bywają ich dokładnie 3 i są w stanie pomieścić do stu trzydziestu czterech osób! Z jakiego powodu wydawać pieniążki na salkę z dala od twojego miejsca wypoczynku? Branże hotelarskie mają w ofercie coraz bardziej dużo atrakcji oraz sposobów ratunku dla osób co przyjechali (oraz zwyczajnych mieszkańców), stając na wysokości danego im zadania.

Zaprzestań się zastanawiać, czy warto – oczywiście, że tak! Zabukuj dla siebie pomieszczenie, najmij przy okazji salkę i ciesz się chwilami błogiego relaksu na obszarze Hotelu Sadova już dziś!