Jesienne urlopy najczęściej pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Szczególnie nas urzekły Chiny i Tajlandia.

biuro podróży

Okolice, które biuro podróży pokazuje podczas wyjazdu, przedstawiają bogatą historię i kulturę Chin (Link do strony). Jednak zważywszy na to, iż Chiny są trzecim co do wielkości krajem na świecie, ciężko jest poznać je całe podczas jednej wycieczki. Słowem, od której części kraju rozpocząć jego zwiedzanie? Na pewno zachwyci nas gorące Południe Chin. Jest ono pełne ciekawych miejsc, które zachwycają odwiedzających bardziej niż Mur Chiński.

U stóp Himalajów, w uroczej kotlinie leży miasteczko Lijiang. Jest zwykle nazywane miastem wiecznej wiosny ze względu na przyjemny klimat i temperatury. Chiny to kraina odmienna od wszystkiego, co znajome dla Europejczyków, przez co niepospolita i godna uwagi. W Państwie Środka ujrzymy zarówno prężną ekonomię, jak i nietkniętą przyrodę. Wycieczka do Chin to wyjątkowe wspomnienia na całe życie!
Królestwo Tajlandii z roku na rok przyciąga coraz więcej miłośników Azji. Zachwycą nas tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niewysokie ceny i niezapomniana atmosfera. Kto raz odwiedzi południowo-wschodnią część kontynentu zrobi wszystko by powtórzyć przeżycia.

Chiny

Autor: Richard Barton
Źródło: http://www.flickr.com

Naturalnie powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są kuszące ceny.

Żeby uzyskać więcej danych na prezentowany tutaj wątek, odkryj także inne wciągające portale.

Jesienne obniżki czy rabaty to okazja, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o zagranicznych wojażach, nie chcąc jednocześnie wydać fortuny, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute. W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute. Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza.