Holandia jest państwem, który swym nietuzinkowym pięknem urzeka mnóstwo globtroterów z każdego zakątka świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się głównie z pracą wakacyjną. W obu przypadkach jednakże bardzo ważną informacją jest to, jak dotrzeć do tegoż kraju. Na szczęście transport do Holandii na tą chwilę nie jest żadnym wielkim problemem.

logo-midas

Nie brak połączeń bezpośrednich do największych miast tegoż państwa. Amsterdam czy Rotterdam są dziś na wyciągnięcie reki. Wystarczy tylko zakupić bilet i wsiąść w najbliższy samolot, by już po paru godzinach być w Holandii. Nic nie stoi na przeszkodzie.

flagi różnych państw europejskich

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Dzisiaj transport do Holandii samolotami jest niezwykle praktyczny. Lot trwa około od 3 do 4 godzin, co jak na dzisiejsze czasy jest dobrym wynikiem. Dawniej by dostać się do tegoż kraju, trzeba było na drogę poświęcić kilkanaście godzin. Teraz mamy dostęp do wielkiego luksusu. A wszystko za sprawą ekonomicznych linii lotniczych, które od jakiegoś okresu świadczą usługi na polskim rynku. Dzięki nim przemieszczanie się stało się o wiele przyjemniejsze aniżeli dawniej, a co najważniejsze mniej kosztowne. Jeżeli uda nam się natrafić na atrakcyjną promocje, to za bilety w obydwie strony zapłacimy tylko do kilkuset złotych. To dobra oferta głównie dla ludzi młodych, którzy lubią podróżować i poznawać nieznane i ciekawe zakątki.

Wbrew panującym wyobrażeniom transport do Holandii to nie tylko droga lotnicza. Jest jeszcze parę innych sposobów na dostanie się do tego państwa – . Jednym z takich jest zdecydowanie się na podróż komfortowym autokarem – .

Zapewniamy Ci darmowy dostęp do kolejnych niezwykle atrakcyjnych wiadomości, które umieściliśmy na innej witrynie. Wystarczy jedynie kliknąć w ten link.

W naszym kraju możemy wyszukać godne uwagi połączenia autobusowe, które gwarantują dojazd do Holandii w zaledwie kilkanaście godzin. Jest to zdecydowanie możliwe, ponieważ trasa prowadzi przez Niemcy, które posiadają jedną z najbardziej rozwiniętych sieci dróg na całym świecie. Dzięki temu przemieszczanie się nie zabiera nam dużo czasu. Dla tych, którzy boją się latania, jest to idealne rozwiązanie. Trochę mniej popularny, lecz także bardzo sprawny jest transport koleją. Wyjątkowo ekspresowe pociągi bez problemów zawiozą nas do kraju wiatraków w błyskawicznym tempie.