W Polsce jest sporo ładnych miejsc. Może nie aż tyle co w chociażby Italii albo Australii, ale tak czy siak Polacy nie powinni mieć żadnych kompleksów – bo tak się składa, że mieszkamy w pięknym miejscu. Dosłownie każdy region w Polsce to takie miejsce, gdzie wszyscy spragnieni miłych miejsc mogą znaleźć całkiem dużo.

Można śmiało powiedzieć, że Karkonosze, Wrocław albo Olsztyn są miejscami, które są w stanie się podobać. Myślenie, iż nie jesteśmy atrakcyjnym państwem jest najzupełniej nie na miejscu. Fakty są takie, że często obcokrajowcy są pod ogromnym wrażeniem. Może wielu nie potrafi docenić walorów swojego kraju, ponieważ ładne widoki niejako się nam trochę przejadły. Ta teoria tak naprawdę miałaby wiele sensu, ponieważ nawet Włosi czy Australijczycy bardzo często nie potrafią docenić walorów zamieszkiwanego przez siebie kraju. Rodzynkami z pewnością nie jesteśmy…

Poczekalnia w hotelu

Autor: Amanda N Sherrington
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy będziemy sobie jeździć po kraju, pewnie będziemy tak jakby zobowiązani korzystać z usług hoteli. Jak jest z polskimi hotelami? Generalnie o solidny, przedni pod wszystkimi względami hotel (https://www.coraltravel.pl/Turcja/Side/hotel/SEHER-SUN-PALACE/4088/40-2634-24FF.html) tak mocno trudno to tak naprawdę nie jest. Jednakowoż pod małymi wyjątkami: należy sprawdzić wpierw to jakie hotele Olsztyn są istotnie w porządku. Zatem byłoby doskonale, gdybyśmy mieli możliwość jeszcze przed przyjechaniem do hotelu sprawdzić czy faktycznie hotel jest korzystny dla zwykłego podróżnego. Na szczęście prowadzi działalność znacząca liczba serwisów rezerwacyjnych, zatem nie wydaje się, abyśmy mieli bardzo duży problem z trafieniem na bardzo dobry hotel, my polecamy Hotel Garden. Naturalnie za taką cenę, którą na spokojnie możemy zaakceptować. Bo wiadoma sytuacja: w szczególności na prowincji, która jest mocno urokliwa, lecz przy tym trochę odsunięta na drugi plan, nie jest przesadnie prosto o takie noclegi, które są eleganckie, dobrze prowadzone, a oprócz tego dosyć tanie. Czyli pozostaje mieć nadzieję, że ciągle branża noclegowa w naszym kraju będzie bardzo szybko się rozwijać, może ogromna impreza sportowa na miarę EURO 2012 może znacznie pomóc?