Od kilkunastu lat rowery zaczęły przeżywać prawdziwy renesans, ilość ich użytkowników bardzo dynamicznie rośnie. Bez przerwy pojawiają się następne sklepy sprzedające rowery i akcesoria, i mimo niemałej konkurencji mają sporą liczbę klientów.

w Tunezji

Autor: Marcin Grabski
Źródło: http://www.flickr.com
Co ciekawe, wiele osób wykorzystuje rower nie tylko jako formę rozrywki, lecz jako główny sposób lokomocji.

Nie zwlekaj, tylko pokaż szczegóły (hotelaltus.pl/hotel/pokoje/pokoj-jednoosobowy-typu-superior-z-widokiem-na-stare-miasto) na omawiany wątek – informacje okażą się na pewno niesamowicie interesujące, zatem kliknij tutaj i zobacz więcej.

W dużych miastach, gdzie przeważnie się stoi w korkach niż jedzie, rower bardzo dobrze się sprawdza i można nim dojechać znacznie szybciej na uczelnię czy do pracy. taką popularność rowerów widzą również władze miast, i z takich też powodów powstają w nich najróżniejsze ścieżki i szlaki rowerowe Wrocław. Infrastruktura cały czas się rozwija, a to niewątpliwie też wpływa na to, że taka duża liczba osób chętnie zaczyna przygodę z dwoma kółkami.

Kraków

Autor: Wikipedia
szlaki rowerowe wrocław

Autor: Josh Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Co ważne, budowa ścieżek rowerowych ma duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy, zarówno samych rowerzystów jak i kierowców. Niestety w naszym kraju z kulturą jazdy jest bardzo różnie, i wielu ludzi zwyczajnie czuje obawy przed poruszaniem się po zatłoczonych drogach, a przecież po chodnikach jeździć nie można. Ścieżki i szlaki rowerowe Poznań pozwalają na poruszanie się bez konieczności wjeżdżania na ulice, przez co nawet osoby starsze mogą się tam czuć bezpiecznie.

Nie wystarcza Ci ten zwięzły artykuł zamieszczony w tym serwisie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (http://www.coraltravel.pl/Egipt/Hurghada/hotel/BELLA_VISTA/64/40-1455-24FF.html) w tym miejscu, znajdziesz tam tego typu informacje.

Wszystko wskazuje na to, że w najbliższych latach sytuacja miłośników rowerów poprawi się jeszcze bardziej.

W budżetach wielu miejscowości przewidziano spore środki na rozwój infrastruktury rowerowej, przez co na pewno taka forma poruszania się stanie się jeszcze popularniejsza.