Ani się obejrzymy, a lada dzień nadejdą wakacje. Warto abyśmy już teraz zaplanowali ten beztroski czas. Czy będą to góry, morze czy jeziora? Polacy to wielcy szczęściarze. Wszak nie wszystkie państwa mają dojście do wyżej wymienionych miejsc. Bez wątpienia, można zdecydować się na zwiedzanie obcych państw, lecz przytaczając słowa Wincentego Pola „cudze chwalicie, swego nie znacie…” – namawiamy do wypoczynku w kraju. Zachęcająca ku temu okazuje się z każdą chwilą poprawiający się stan polskich dróg. W obecnej chwili, drogi szybkiego ruchu i autostrady doprowadzą nas do znacznej części miejsc w kraju. Cały czas powstające nowe odcinki dają nam możliwość szybkich, a jednocześnie bezpiecznych podróży. Do odwiedzin polskich zakątków przekonać nas także mogą na każdą kieszeń ceny. Polska mimo wszystko ciągle wypada interesująco pod tym względem w porównaniu z Europą Zachodnią.

Bieszczady

Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com

A może czas skończyć z rutyną, zapomnieć o corocznych wypadach nad morze, promenadach i postawić na polskie góry? Beskidy, Karkonosze albo Sudety – wszystkie góry robią wrażenie, lecz jednak tylko w Tatrach poczujemy się bliżej nieba.Wspaniałe widoki, jakie zapewniają nam trasy górskie, służący większości osób klimat, jak również pełna humoru i zabawy atmosfera, którą dostarczają prawdziwi górale, to sposób na niezapomniany urlop. Niesamowite wrażenie robi na nas widok pokrytego śniegiem szczytu Kasprowego wierchu latem, kiedy w dolinie jest upalnie i świeci słońce. Wartkie ruczaje namawiają do umoczenia stóp w ich nurcie, a pachnąca łąka by na niej odpocząć. Tak, wczasy w górach to głównie kontakt z naturą.

Zwiedzając wszelakie zakątki kraju z reguły próbujemy czegoś nowego, a domowe obiadki zamieniamy potrawami charakterystycznymi dla danego regionu. Trudno więc sobie wyobrazić wakacje w górach bez wędzonego oscypka zjedzonego u podnóża Wielkiej Krokwi czy kwaśnicy na Krupówkach.

Jeśli zamierzasz skontrolować prawdziwość informacji znajdujących się w tym materiale, to kliknij tu i zweryfikuj u źródła (http://www.uannynowytarg.pl/) a zdobędziesz stuprocentową pewność w tej sprawie.

Proponujemy więc by już teraz rozpocząć poszukiwania odpowiedniego miejsca noclegowego. Pomyśleć czy większą frajdę i przygodę przeżyjemy w góralskiej chacie, czy też w eleganckim, pełnym wygód hotelu.

Aby poszerzać wiedzę w wybranym dziale – kontynuuj oglądanie kolejnych interesujących wątków w różnych postach. Wejdź w ten link i studiuj bez limitu.

Dla ułatwienia możemy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło: wakacje w górach 2014 (sprawdzone szlaki), a ujrzymy imponującą listę ofert, z której z całą pewnością wybierzemy odpowiednią.

*