Wakacje w październiku z reguły przynoszą chwilę wytchnienia od letnich tłumów i odciążają domowy budżet. W Europie jesień jest ostatnią szansą, by złapać odrobinę słońca i załapać się na kąpiel w morzu, jednak Azjaci o tej porze dopiero zaczynają turystyczny sezon. Szczególnie nas urzekły Tajlandia i Indie. Indie to kraj Azji Południowej charakteryzujący się wielkimi kontrastami.

eccotravel

Zanieczyszczony i gęsto zaludniony, przepełniony skrajnym ubóstwem i chaosem.

Tak samo ekscytujące artykuły znajdują się w podobnym serwisie. Jeżeli masz ochotę je zgłębić – zobacz pod linkiem podlasie turystyka, który jest tu.

Indie to kraj, w którym aromaty przypraw mieszają się z zapachem kadzideł, a cały czas słyszany dźwięk klaksonów i niezliczonych tłumów staje się z czasem ukojeniem dla zmysłów. To miejsce, które pokazuje dzisiejszy, otaczający nas świat i uświadamia, jak wielkie szczęście mamy w życiu i jak wiele wdzięczności powinniśmy odczuwać, za to, kim jesteśmy i jaka jest nasza tożsamość.

Wakacje w Indiach to mieszanka kultur, kolorów, smaków i aromatów, którą albo się pokocha, albo… Cała oferta. Last minute Tajlandia z z sezonu na sezon zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Ten kraj to jej pigułka, najprawdziwsza perełka. Zachwycą nas tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Poza tym kuszą niskie ceny i niezwykła atmosfera. Kto raz odwiedzi Tajlandię będzie marzył, żeby tu wracać. Sprawdź ofertę: .
Niewątpliwą powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są atrakcyjne ceny. Jesienne obniżki i promocje to okazja, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej.

Przejrzyj kolejny interesujący fakt (https://jadenapodlasie.pl/oferty/kuchnia/kawiarnie), żeby poznać więcej niuansów na interesujący Cię temat. Zapraszamy i życzymy miłej lektury!

Tym, którzy marzą o odległych zakątkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży proponują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute egzotyka. W pierwszym przypadku, wycieczkę trzeba wykupić przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Ale bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

papuga

Autor: unbekannt270
Źródło: http://www.flickr.com

Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym cena będzie korzystniejsza. Na dzień przed urlopem może trafić się nam oferta przeceniona nawet o 50 procent. Oczywiście pod warunkiem, że jesteśmy zdecydowani, aby czekać na walizkach do ostatniej chwili, nie mając pewności, czy znajdzie się tani bilet. O kilka procent tańsze są zazwyczaj wycieczki sprzedawane przez Internet, bo nie trzeba płacić za pośrednictwo agenta.