Wielkim problemem dla sporego procenta osób, które chciałyby ćwiczyć, jest ich słomiany zapał. Nie mogą odnaleźć w sobie motywacji do ćwiczeń.

zabawki edukacyjne dla dzieci

Autor: Sakena
Źródło: http://www.flickr.com
trener

Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com
Na naszej planecie jest zapewne wyłącznie niewielka garstka ludzi, którzy potrafią znaleźć w sobie tyle samozaparcia, by ćwiczyć często. Nie uciekają od ćwiczeń i raczej nie muszą się do nich zmuszać. Niestety większość z nas nie ma aż tak żelaznej woli. Kiedy mamy trenować sami, to po pewnym czasie zauważamy, że sobie odpuszczamy, ponieważ na przykład źle się czujemy albo po prostu zwaliło nam się na głowę trochę niespodziewanych obowiązków. I tu z pomocą przychodzi trener. Zostanie on naszym motywatorem. Można umawiać się na przykład w fitness clubie i mieć z nim indywidualne ćwiczenia. Wtedy zapewne skupi na nas swoją uwagę i będzie poprawiał wszystkie nasze błędy. Zajmie się zwiotczałymi mięśniami i nie będzie nam pobłażał. Wyciśnie z nas siódme poty, a przecież o to chodzi w treningu. Najlepszy trener jednak na pewno nie przedobrzy. Będzie zdawał sobie sprawę z tego, jak dobrać nam ćwiczenia, aby nas rozkręcić, ale aby nie przesadzić. Nikt przecież nie chciałby, byśmy ulegli poważnej kontuzji. Tyczy się to w szczególności osób, które nigdy do tej pory się nie ruszały. Ich mięśnie są sztywne.

Ten odsyłacz do wpisu (https://moveforlife.pl/treningi-personalne/) pokaże Ci większą ilość informacji na omawiany wątek, który tak bardzo Cię zaciekawił i po prostu wciągnął.

Należy je rozruszać powoli.

Indywidualnie dobrany trening na pewno będzie dla nas najkorzystniejszym wyjściem. Oczywiście za zajęcia z trenerem będzie trzeba zapłacić, ale będzie warto. Prędko dostrzeżemy efekty swojej pracy i siódmych potów.