Bułgaria to kraj, który spełnia wszelkie warunki, by zostać urlopowym miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez gro turystów z naszego kraju. W czasach PRL nad Morze Czarne chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Obecnie te dobre czasy dla oferty turystycznej ”Bułgaria wczasy” mogą powrócić, albowiem kraj ten po latach kryzysu ekonomicznego ponownie zaczyna rozwijać turystykę. W te Bałkańskie rejony warto pojechać przede wszystkim latem. W tym okresie możemy liczyć na piękną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.

wakacje, wczasy

Źródło: http://www.eccoholiday.com/

W okresie letnim Morze Czarne zawsze jest zdecydowanie cieplejsze od Morza Bałtyckiego. Takie miasta turystyczne jak Warna czy Burgas z całą pewnością przypadną Polakom do gustu, bowiem leżą blisko fantastycznych plaż oraz godnych poznania atrakcji turystycznych. Jest to również znakomite miejsce na nocne zabawy, gdyż władze typowo turystycznych miast robią wiele by goście nie mieli czasu na nudę. Kluby nocne a także kafejki są tutaj czynne do białego rana. Wakacje w Bułgarii z Eccoholiday położenie geograficzne, to nie jedyne walory tego kraju leżącego na Półwyspie Bałkańskim. Dodatkowym argumentem, który przemawia do świadomości Polaków są ceny, jakie tutaj spotkamy. Na urlop w Bułgarii (zobacz) wydamy zdecydowanie mniej aniżeli na wyjazd do Grecji czy Turcji, w której zastaniemy identyczne temperatury jak również krajobrazy. W ostatniej dobie baza hoteli w Bułgarii znacząco się poprawiła i nietrudno znaleźć teraz nocleg na europejskim poziomie. Takie atuty Bułgarii podkreślane są przez nasze biura turystyczne, które coraz częściej proponują swoim klientom wyjazd wakacyjny właśnie do tego kraju.

Ceny kreują się wyjątkowo przystępnie. Jeżeli zdecydujemy się na wyjazd urlopowy tuż przed rozpoczęciem urlopu, nasza wycieczka Bułgaria (https://coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Bulgaria:8) last minute okaże się wyjątkowo tania. Z cała pewnością za tak niewielkie pieniądze warto się wyruszyć nad Morze Czarne, ażeby zrelaksować się i wrócić z piękną i naturalną opalenizną. Ułatwieniem podczas podróży może okazać się to, że Bułgaria od kilku lat znajduje się w Unii Europejskiej. Z tego też powodu możemy liczyć na wyjątkowo szybkie odprawy na granicy.