Pragnąłbyś zorganizować sobie wakacje, jednak nie masz jak? Skorzystaj z alternatywy „last minute”! Z naszej stronki polecamy parę lokalizacji: Bułgarię, Cypr a także coś bardziej wyszczególnionego – miasteczko Costa Brava w Hiszpanii!

Ciechocinek

Autor: grego1402
Źródło: http://www.flickr.com

Wczasy zagraniczne last minute bywają już od bardzo dużo lat niewiarygodnie popularne i żadna osoba już się tym wypadom nie dziwi. Forma sposobu tego rodzaju otrzymania biletów bywa doskonałym rozwiązaniem, kiedy nie mamy jak zaplanować czasu wakacyjnego, lub czekamy na „okazję” otrzymania tańszych bilecików. My z naszej stronki polecamy czas wakacyjny w Bułgarii orz na Cyprze, w których to dzięki tej konkretnej formie sprzedaży biletów, będziesz mógł się zrelaksować w cudownym klimacie i to często nawet za połówkę ceny, lub mniej! Pamiętaj – w dobry sposób się zastanów nad tym co wybierzesz, a potem czekaj na oferty, które w łatwy sposób odnajdziesz na stronach rodzaju albo
Pobyt

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o wakacje w ciepłej Hiszpanii, to polecamy wakacje Costa Brava last minute – kliknij strone! Pozwól się pociągnąć magii tego miejsca, które w polskim przetłumaczeniu kliknij stronee wybrzeże, lub Urwiste wybrzeże. Nazwa nie jest wyssana z paluszka, gdyż Costa Brava położone jest zaraz przy morzu śródziemnym, wewnątrz granic Katalonii.

Costa Brava ma w posiadaniu niewiarygodnie wiele kurortów, które bywają podzielone pod względem przynależność danej „części” Costa Brava, a bywają w szczególnie: północna część – comarce Alt Empordà (kurorty to miedzy innymi: Portbou, Colera, Llançà, El Port de la Selva), środkowa – wewnatrz comarce Baix Empordà (L’EstartIT, Pals, Begur), a także południowa – która się znajduje w comarce Selva (Tossa de Mar, Lloret de Mar, oraz Blanes).