Jeżeli zastanawiasz się, dokąd wyjechać na wypoczynek, być może fantastycznym pomysłem będą dla przykładu góry. Wyjazd w polskie góry ma niemal same zalety – między innymi jest stosunkowo tania. Porównując koszt wycieczki w Bieszczady i wycieczki za granicę, niewątpliwie dojdziesz do wniosku, że dla Twojego konta będzie znacznie lepiej wybrać pierwszą opcję. Niemal każdy z nas był nad polskim morzem, Bieszczady jednak wciąż pozostają miejscem, które nie jest odkryte przez sporo osób.

widok na Bieszczady

Autor: Andrzej Wójtowicz
Źródło: http://www.flickr.com
Bieszczady to doskonałe miejsce na zielone szkoły w górach. Bez wątpliwości każde dziecko (zimowe kolonie dla dzieci i młodzieży) będzie zauroczone tym miejscem – a chyba nikomu nie trzeba mówić, że dzieci rewelacyjnie bawią się zazwyczaj właśnie w takich trochę odludnych miejscach. Wysłanie dziecka na zieloną szkołę w Bieszczady bez wątpienia zostanie przez nie docenione. Bieszczady to również świetny kierunek wypraw jeśli chodzi o rodzinne spędzanie wakacji – . Możliwość wędrowania po górach niewątpliwie zachwyci każdego. Warto zwrócić największą uwagę na fantastyczne kwatery w Bieszczadach. Warto zajrzeć na strony internetowe paru ośrodków wypoczynkowych zlokalizowanych w Bieszczadach aby zauważyć, jak fantastycznie są zorganizowane. Przede wszystkim Bieszczady są słynne ze swojej gościnności – a konkretniej rzecz ujmując, z wielkiej gościnności słynni są mieszkańcy Bieszczadów.

Polonina Wetlinska

Autor: Przemyslaw Kozuch
Źródło: http://www.flickr.com

Większość ośrodków wypoczynkowych to kwatery, które są tworzone przez mieszkańców Bieszczadów, w związku z czym zwykle można liczyć na jakieś porady. Gospodarz niewątpliwie chętnie opowie Ci o najfajniejszych trasach górskich oraz wskaże, gdzie są najlepsze restauracje w okolicy. Oprócz tego właścicielki takich hotelików zwykle będą chciały dla Ciebie gotować. Nie protestuj, bowiem możliwość spróbowania klasycznej bieszczadzkiej kuchni to naprawdę wielka szansa i rarytas. Większość ośrodków wypoczynkowych oferuje możliwość wykupienia wyżywienia na czas pobytu, dlatego nie zastanawiaj się ani chwili – niewątpliwie warto skorzystać z takiej propozycji. W Bieszczadach najczęściej można fantastycznie odpocząć od tłumu miasta, które masz codziennie. Serdecznie polecamy wybór Bieszczadów jako miejsca Twojego następnego urlopu – to naprawdę rewelacyjny pomysł, a zwłaszcza wyjazd do .