Co kupić, jeżeli przygotowujesz się do wyjazdu do szkoły narciarskiej w Kotelnicy Białczańskiej?

Zimowe szaleństwo to jeden z najistotniejszych atutów zimy. Szczególnie, jeżeli możemy pozwolić sobie na wypad na narty bądź snowboard i korzystać z atrakcji, jakie niesie ze sobą niniejsza pora roku.

Continue reading “Co kupić, jeżeli przygotowujesz się do wyjazdu do szkoły narciarskiej w Kotelnicy Białczańskiej?” »

Przerwa zimowa 2015 – które sporty uprawiać i gdzie najlepiej się wybrać.

Należy oznajmić, że o zimowym wypoczynku naszych dzieci, my – ich opiekunowie, powinniśmy zastanowić się już latem. Nie jest możliwe, by nasi milusińscy mogli w równym stopniu uprawiać wszystkie dyscypliny sportowe jeśli nie dysponujemy nieograniczonym wolnym czasem ani bezdennym workiem gotówki.

Continue reading “Przerwa zimowa 2015 – które sporty uprawiać i gdzie najlepiej się wybrać.” »

W co wskazane jest zaopatrzyć się jeżeli planujemy śnieżne szaleństwa?

Duża część z nas doskonale wie, że zima jest obiektywnie atrakcyjną porą roku. Wprawdzie nie przez wszystkich jest ona wyczekiwana, to natomiast padający śnieg oraz utrzymująca się mroźna temperatura są w stanie wykreować niepowtarzalną aurę. W tym okresie w większości wypadków potrzebujemy oddać się szeroko rozumianym mroźnym szaleństwom, których do tej pory nie mieliśmy okazji doświadczyć.

Continue reading “W co wskazane jest zaopatrzyć się jeżeli planujemy śnieżne szaleństwa?” »

Gdzie na narty i snowboard w 2013 roku?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w nadchodzącym sezonie proponują wiele ciekawych ofert. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się bardzo ciekawie. Górskie ośrodki wypoczynkowe na południu oraz południowym-zachodzie kraju cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem.

Continue reading “Gdzie na narty i snowboard w 2013 roku?” »