O czym trzeba wiedzieć rozpoczynając przygodę ze sportem?

Ruch w życiu każdego z nas powinien występować przynajmniej raz w tygodniu. Ciągłe uczucie zmęczenia, częste chorowanie i ciągła depresja są często wynikiem niedotlenienia i mało aktywnego trybu życia. Continue reading “O czym trzeba wiedzieć rozpoczynając przygodę ze sportem?” »

Dlaczego rowery stały się takim popularnym sposobem poruszania się, w jaki sposób jest rozbudowywana infrastruktura w wielu miastach.

Od kilkunastu lat rowery zaczęły przeżywać prawdziwy renesans, ilość ich użytkowników bardzo dynamicznie rośnie. Bez przerwy pojawiają się następne sklepy sprzedające rowery i akcesoria, i mimo niemałej konkurencji mają sporą liczbę klientów.

Continue reading “Dlaczego rowery stały się takim popularnym sposobem poruszania się, w jaki sposób jest rozbudowywana infrastruktura w wielu miastach.” »

Urządzenia, dzięki którym osiągniesz doskonałą kondycję

Pomimo faktu, że niebawem zima, dobrze jest pomyśleć o przyszłorocznych ciepłych dniach. Idealnym sposobem na połączenie przyjemności z korzyścią na zdrowie, jest wyjeżdżanie na wielogodzinne rowerowe wyprawy.

Continue reading “Urządzenia, dzięki którym osiągniesz doskonałą kondycję” »