Na wakacje Zostań w kraju

Gdzie jedziesz na urlop? Do tropikalnych krajów? A może nęcą cię sąsiednia Słowacja, atrakcje w Czechach? A czy znasz już nieźle, czytelniku, Polskę?

Tak wielu mieszkańców Polski uwielbia jechać za granicę, nie dowiadując się wcześniej dogłębnie, jakie są piękne atrakcje turystyczne w Polsce. A przecież można mieć wakacje taniej i lepiej, zamiast wykosztowywać się na bilet samolotowy do Egiptu czy Turcji. Polska może nie cechuje się wielkością, jednak atrakcje turystyczne w Polsce są cudowne i nierzadko niedoceniane przez wczasowiczów.

Continue reading “Na wakacje Zostań w kraju” »

W jaki sposób zaplanować wczasy?

Firma Orlica to kompetentny organizator wycieczek działający na rodzimym rynku od wielu lat. Specjalizują się w organizowaniu bombowych wycieczek do Europy i niezwykłych urlopów narciarskich. Biuro podróży Orlica jako organizator wypoczynku oferuje przede wszystkim 7-dniowe lub 14-dniowe wycieczki lotnicze. Wyloty, które firma organizuje dotyczą lotnisk m.in w Krakowie i Gdańsku. Turyści którzy wolą wypoczywać w indywidualny sposób firma daje możliwość wykupienia tylko przelotu.

Continue reading “W jaki sposób zaplanować wczasy?” »

W jaki sposób poznać nasz kraj za niewielkie pieniądze?

Nazywanie Polski najładniejszym miejscem na świecie to wyłącznie oznaka patriotyzmu. Bo przecież fakty są takie, że w żadnym razie nie mieszkamy w najładniejszym kraju. W sumie nie można jednogłośnie wskazać najatrakcyjniejszego kraju na świecie, bo absolutnie każde państwo ma wiele atutów. I w sumie nawet nie chodzi o powierzchnię. Przykładowo Słowenia jest bardzo mała, a jakby nie patrzeć charakteryzuje się różnorodnym położeniem geograficznym. Jednakże skupmy się na naszym kraju. Zatem: co tak naprawdę warto zobaczyć, a do tego – jak radzić sobie, jeżeli w rachubę wchodzą pieniądze.

Continue reading “W jaki sposób poznać nasz kraj za niewielkie pieniądze?” »

Tajlandia – na co zwrócić uwagę w trakcie wybierania odpowiedniego bura podróży?

Podróżowanie dla wielu jest samym szczytem marzeń przez co dosyć sporo spośród nas robi to regularnie, odwiedzając bardzo różne lokalizacje, łącznie wraz z interesującą nasze osoby dzisiaj Tajlandią.

Continue reading “Tajlandia – na co zwrócić uwagę w trakcie wybierania odpowiedniego bura podróży?” »