Polubmy sporty zimowe! – jakie dyscypliny są warte naszej uwagi?

Uprawianie wszelkiego rodzaju aktywności zimowych w sumie jest przyjemną zabawą – przecież nie jesteśmy olimpijczykami, aby śmiertelnie poważnie podchodzić do kwestii narciarstwa albo łyżwiarstwa. Jednak pogoda w dużej części naszego państwa sprawia, że ciężko w sposób jednoznaczny powiedzieć, iż Polacy mają okazję przez przynajmniej kwartał w ciągu roku najzwyczajniej wokoło własnego domu cieszyć się śniegiem. Wiadomo – taki mamy klimat. W polskich górach – Zakopane, etc., jest naturalnie o wiele fajniej, lecz i tak pewnie znikomy procent czytających owy artykuł mieszka w górach. I tak warto zakupić sprzęt potrzebny do uprawiania sportów zimowych. Szczególnie, iż na szczęście niektóre sporty mamy możliwość uprawiać w zamkniętym pomieszczeniu, np. łyżwiarstwo. Ostatnio w polskich miastach jest coraz więcej lodowisk.

Continue reading “Polubmy sporty zimowe! – jakie dyscypliny są warte naszej uwagi?” »

Po raz pierwszy na stok? Ten poradnik podpowie Ci w jaki sposób się przyszykować

Jazda na nartach staje się z roku na rok coraz popularniejsza i próbują jej rodacy praktycznie w każdym wieku.
Co powinien wiedzieć początkujący narciarz? Prezentujemy przewodnik dla tych, jacy nigdy jeszcze nie mieli na nogach nart, a chcieliby zacząć przygodę na stoku.

Continue reading “Po raz pierwszy na stok? Ten poradnik podpowie Ci w jaki sposób się przyszykować” »

Last Minute w Portugalii lub w Turcji – ciekawe atrakcje

Urlop letni lub też uwzględniający każdy inny okres roku dobrze jest spędzić poza granicami kraju. Nie ma jednak potrzeby , by udawać się w daleką podróż. Istnieją bowiem opcje ciekawego wypoczynku w Europie, i to wypoczynku urozmaiconego, dobranego do indywidualnych potrzeb.

Continue reading “Last Minute w Portugalii lub w Turcji – ciekawe atrakcje” »