Dlaczego powinno się odwiedzić Brzezinę?

Brzezina jest miejscowością w województwie dolnośląskim, liczącym blisko kilkaset mieszkańców. Miejscowość położona jest w odległości blisko 4 kilometrów od stolicy dolnego śląska. Spotkać tam można wiele zabytkowych obiektów oraz pozostałych obiektów wartych zobaczenia. Brzezina jest miejscem częstych wycieczek ludzi zarówno z całego kraju, jak i spoza niego. Miejscowość tą odwiedzał Jan Paweł II. Jego rodzinnym miastem były Wadowice.

Continue reading “Dlaczego powinno się odwiedzić Brzezinę?” »

Narty? A może nad morze?

Nie potrafić wybrać celu urlopowego wyjazdu? Nie zdajesz sobie sprawy, jakie są najciekawsze miejsca do odwiedzenia według Polaków? Omawiamy kilka opcji dla tych, którzy zamierzają wyjechać gdzieś jeszcze zimą i dla tych, którzy wolą eskapady w wakacje.

Continue reading “Narty? A może nad morze?” »

Wycieczki po Krakowie – z czego zdecydowanie dobrze skorzystać, aby urlop był przepiękny

Wakacje to czas, w którym można podjąć sporo interesujących i wciągających czynności – przykładowo spełniać się w swoich pasjach. Wraz z latem zalecany jest przyjemny, aktywny odpoczynek przynoszący niezapomniane wrażenia. Z tego powodu znakomitym pomysłem jest rozpatrzenie podróży do pewnych atrakcyjnych polskich miejscowości, przykładowo Krakowa.

Continue reading “Wycieczki po Krakowie – z czego zdecydowanie dobrze skorzystać, aby urlop był przepiękny” »