Czy obecnie opłaca się inwestować w mieszkania na wynajem? Jaka jest aktualna sytuacja na rynku mieszkaniowym?

Jeszcze parę lat wcześniej przeżyliśmy prawdziwy boom na kupno mieszkań traktowanych jako inwestycja i przeznaczanych wyłącznie na wynajem. Czy aktualnie ten trend się utRzymał Czy w ogóle opłacalne jest kupno mieszkania tylko po to, żeby od razu je wynajmować? Po jak wielkim czasie można liczyć na zwrot zainwestowanej sumy pieniędzy? Dzisiaj postaramy się odpowiedzieć na te i kilka innych pytań związanych z wynajmowaniem mieszkań.

Continue reading “Czy obecnie opłaca się inwestować w mieszkania na wynajem? Jaka jest aktualna sytuacja na rynku mieszkaniowym?” »

Zagraniczne wczasy w cudownych warunkach? Warto wybrać oferty all inclusive, aby zapewnić sobie pełny komfort

Przy planowaniu wakacji warto stawiać na osobisty komfort, szczególnie że dzisiaj biura turystyczne dysponują bardzo ciekawą ofertą, więc każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie.

Continue reading “Zagraniczne wczasy w cudownych warunkach? Warto wybrać oferty all inclusive, aby zapewnić sobie pełny komfort” »

Gdzie można spędzić weekend poza Warszawą?

Po całym tygodniu ciężkiej roboty nadszedł czas na przysługujący, weekendowy odpoczynek. Gdy zapowiada się dobra pogoda nie należy siedzieć w domu tylko wybrać się gdzieś na weekendowy wyjazd. Zapewne o wiele lepiej wypocznie się na łonie przyrody niż gnijąc w mieszkaniu. Agroturystyka mazowieckie ma do zaproponowania dużo interesujących ofert.

Continue reading “Gdzie można spędzić weekend poza Warszawą?” »