Szkolić się aktualnie – bardzo ważna sprawa. Kto z tego nie korzysta być może traci najwięcej w tej zawodowej pogoni

Nieczęsto już można spotkać w teraźniejszych czasach branże, w których pracownicy nie nie mają obowiązku regularnego podnoszenia kwalifikacji. To raczej reguła niż wyjątek, że szkolenia często są organizowane, oprócz tego, mają też miejsce konferencje i seminaria.

Continue reading “Szkolić się aktualnie – bardzo ważna sprawa. Kto z tego nie korzysta być może traci najwięcej w tej zawodowej pogoni” »

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej – oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako szkoła niepubliczna. Szeroka oferta edukacyjna , a także wysoki poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko uzyskała uznanie wśród maturzystów, zostając liczącym się centrum edukacji.

Continue reading “Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej – oferta edukacyjna” »

W jakim miejscu znaleźć dobre oprogramowanie dla hoteli oraz co ono może zawierać?

Wszystkie hotele powinny dobrze działać. Członkowie personelu powinni być uczciwi, muszą prawidłowo wykonywać swoją pracę – czy to w kuchni czy też recepcji. Są programy, jakie mogłyby pomóc przedsiębiorcy w administrowaniu takim obiektem.
Aplikacja do zarządzania hotelem obejmuje moduł do obsługiwania recepcji, rezerwowania i marketingu w hotelach różnorodnej wielkości.

Continue reading “W jakim miejscu znaleźć dobre oprogramowanie dla hoteli oraz co ono może zawierać?” »

Bułgaria last minute, kontra Cypr last minute – czyli, w jakim miejscu najwspanialej udać się na wakacje w ostatniej chwilce

Pragnąłbyś zorganizować sobie wakacje, jednak nie masz jak? Skorzystaj z alternatywy „last minute”! Z naszej stronki polecamy parę lokalizacji: Bułgarię, Cypr a także coś bardziej wyszczególnionego – miasteczko Costa Brava w Hiszpanii!

Continue reading “Bułgaria last minute, kontra Cypr last minute – czyli, w jakim miejscu najwspanialej udać się na wakacje w ostatniej chwilce” »