Organizacja eventów firmowych i różnych przyjęć na terenie Rzeszowa

Organizacja jakiegokolwiek wydarzenia czy imprezy wiąże się z sporą odpowiedzialnością. Trzeba dopracować wiele aspektów związanych z tą własnie okazją. Sporo uzależnione jest od tego, jakie wydarzenie jest organizowane. Inaczej bowiem przebiega organizacja przyjęcia weselnego, a odmiennie firmowej konferencji.

Continue reading “Organizacja eventów firmowych i różnych przyjęć na terenie Rzeszowa” »

W jaki sposób najlepiej spędzić Sylwestra 2013?

Już teraz powinno się zaplanować sylwestra i wybrać najbardziej interesujące oferty! W tym roku niezwykle często poszukiwany jest Sylwester w Karpaczu bądź nastrojowy sylwester we dwoje. Jedno jest pewne – na przywitanie Nowego Roku ruszamy w Polskę i odstępujemy od wyjazdów do ciepłych krajów oraz dalekich wypraw!

Continue reading “W jaki sposób najlepiej spędzić Sylwestra 2013?” »

Wrocław poznawane przez zagranicznych gości. Nietypowa mapka miasta

Na południe Polski przybywa bardzo wielu obcokrajowców. Czasem z ludzkiej ciekawości, typowo wczasowo, czasami aby uczyć się albo pracować w swoim zawodzie. Które miasta południowej części kraju wybierają zwykle? Bliski zachodowi, poniemiecki Wrocław albo stary i ładny Kraków. W miastach tych nie tylko przyjezdni mogą szybko poczuć się jak u siebie, ale też tuż po wyjeździe szybko za nimi zatęsknić.

Continue reading “Wrocław poznawane przez zagranicznych gości. Nietypowa mapka miasta” »