Egzotyczne wycieczki jesienią

Jesienne urlopy najczęściej pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Szczególnie nas urzekły Chiny i Tajlandia.

Continue reading “Egzotyczne wycieczki jesienią” »

Wyjazd do ziemi świętej

Są osoby, które powinny odbyć przynajmniej jedną pielgrzymkę do miejsca kultu. Jest to związane z religią, którą wyznają. Dla osób z Polski bardzo ważnym miejscem jest Ziemia Święta. Nigdzie nie jest zapisane, że wszyscy chrześcijanie muszą tam pojechać, ale sporo ludzi , którzy wierzą w Chrystusa Pana wybiera się na wycieczka do ziemi świętej.

Continue reading “Wyjazd do ziemi świętej” »

Wybierz się do Portugalii w tym roku, a nie pożałujesz

Stawiając dzisiaj na oryginalne miejsca wakacyjne, inne niż tak bardzo popularne kraje śródziemnomorskie i zwracając uwagę na to, jakie noclegi Portugalia zapewnia zainteresowanym podróżą w te rejony osobom, należy zdecydować się na tego typu odmianę. Jedynie najlepsze, wyjątkowo wyselekcjonowane propozycje oferują dziś biura podróży i oferty internetowe. Mnogość najlepszych miejsc noclegowych w tym kraju nie odbiega standardem od tych z pozostałych krajów, dlatego zainteresowanie urlopowiczów coraz częściej oscyluje wśród ofert z Portugalii.

Continue reading “Wybierz się do Portugalii w tym roku, a nie pożałujesz” »