Do wody!

Aktualnie sporty które są dostępne dla dosłownie każdego z nas odznaczają się już ogromnym wręcz zróżnicowaniem, co rzecz jasna jest rewelacyjną wiadomością. W końcu dzięki czemuś takiemu właściwie zawsze uda nam się znaleźć wśród nich właśnie taki rodzaj aktywności, jaki w stu procentach będzie pasował do naszych indywidualnych wymagań i zagwarantuje nam rzeczywiście dużo radości.

Continue reading “Do wody!” »

Z jakich powodów bardzo często pływam?

Gdy w moim niedużym mieście wreszcie wybudowano basen, byłem uradowany. Oczywiście wcześniej tak czy siak miałem spore doświadczenie, lecz nareszcie mogłem praktycznie codziennie chodzić na basen. Być może nie jestem utalentowanym pływakiem, lecz w sumie idzie mi całkiem nieźle.

Continue reading “Z jakich powodów bardzo często pływam?” »

Siła uzdrawiających właściwości, jednocześnie dla kondycji psychicznej jak i fizycznej. Ośrodki SPA w naszym kraju

Zdarzają się chwile, gdy każdy z nas marzy o tym, by oderwać się od codziennej rutyny i oddać się chwili relaksu. Czasami brakuje nam energii lub po prostu chcemy poczuć się lepiej we własnym ciele. Niektórzy lubią spędzać czas aktywnie, inni natomiast decydują się na spokój i komfort. Jedno nie musi eliminować drugiego!

Continue reading “Siła uzdrawiających właściwości, jednocześnie dla kondycji psychicznej jak i fizycznej. Ośrodki SPA w naszym kraju” »