Wakacje w światowych metropoliach? To może być naprawdę ciekawe, a dzięki tanim połączeniom taka wycieczka jest na wyciągnięcie ręki

Czy wakacje koniecznie musi się spędzać na skąpanej w słońcu plaży? Pewnie, że nie! W sytuacji, jeśli uwielbia się zwiedzanie i poznawanie nowych miejsc, lepiej pomyśleć o wyprawie do europejskich metropolii. Teraz można lecieć do nich naprawdę tanio i wygodnie.

Continue reading “Wakacje w światowych metropoliach? To może być naprawdę ciekawe, a dzięki tanim połączeniom taka wycieczka jest na wyciągnięcie ręki” »

Pełne wrażeń wyprawy kajakiem

Jesień się wielkimi krokami, ale wciąż jeszcze jest dość ciepło i przyjemnie. Mimo, że wakacje minęły, to można wykorzystywać ciepłe weekendy na relaks na dworze. Możliwości jest bardzo wiele, a jedną z najbardziej atrakcyjnych są spływy kajakowe. Rzek mamy w naszym kraju wiele, więc najczęściej nawet nie musimy daleko jechać, by tej przyjemności zaznać. Oczywiście najlepsze miejsca na kajaki to Mazury. Tam możemy znaleźć mnóstwo urokliwych rzek, buchających barwami zakamarków.

Continue reading “Pełne wrażeń wyprawy kajakiem” »