Consulting skuteczną środkiem na pomyślność przedsiębiorstw

Współcześnie przedsiębiorstwa nie dążą tylko do maksymalizacji osiąganych dochodów, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Zharmonizowane zarządzanie wiedzą i consulting stają się narzędziem wygraną firmy . Umiejętności zawodowe pracowników wpływają na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, warunkują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.

Continue reading “Consulting skuteczną środkiem na pomyślność przedsiębiorstw” »

Co jest używane w czasie kursu tyczącego się udzielania pierwszej pomocy?

O bezcennej wartości ludzkiego istnienia, nie trzeba nikogo przekonywać, jednak z drugiej strony niewiele osób decyduje się na uczestnictwo w specjalistycznych kursach udzielania pierwszej pomocy.

Continue reading “Co jest używane w czasie kursu tyczącego się udzielania pierwszej pomocy?” »

Wiedeń – jak znaleźć najlepsze atrakcje?

Wiedeń to miasto położone w Austrii, które ma naprawdę wiele do zaoferowania zarówno jego mieszkańcom, jak również wszystkim ludziom „z zewnątrz”, czyli turystom, którzy bardzo często wybierają to piękne miasto na cel swojej podróży. Długo by opowiadać na temat jego historii, bo jest bardzo bogata i każdy jej fragment zasługuje na nawet nie jeden, ale kilka tekstów, lecz dzisiaj będzie o czymś innym, czymś bardziej „obecnym”, czyli nadal istniejących zabytkach, których w Wiedniu musimy wiedzieć, jest naprawdę sporo.

Continue reading “Wiedeń – jak znaleźć najlepsze atrakcje?” »