Consulting skuteczną środkiem na pomyślność przedsiębiorstw

Współcześnie przedsiębiorstwa nie dążą tylko do maksymalizacji osiąganych dochodów, ale i do zwiększenia jej wartości rynkowej. Zharmonizowane zarządzanie wiedzą i consulting stają się narzędziem wygraną firmy . Umiejętności zawodowe pracowników wpływają na pozycję zajmowaną na rynku przez przedsiębiorstwo, warunkują jej markę i świadczą o poziomie oferowanych dóbr czy usług.

Continue reading “Consulting skuteczną środkiem na pomyślność przedsiębiorstw” »

Jaka lampa do fototerapii jest odpowiednia?

Złe samopoczucie na zimę może wywołać szczególnie niedostateczna słońca we wczesnych godzinach rannych. Brak ten odczuwa się wyjątkowo i może powodować zakłócenie cyklu snu oraz rytmu wydzielania hormonów, m.in. melatoniny. Jeżeli chodzi o kłopot jak depresja sezonowa, spotykany jest on dziś coraz częściej. Wtedy zmianie może ulec stężenie serotoniny w mózgu, która jest odpowiedzialna za sprawowanie kontroli nad nastrojem.

Continue reading “Jaka lampa do fototerapii jest odpowiednia?” »

Co jest używane w czasie kursu tyczącego się udzielania pierwszej pomocy?

O bezcennej wartości ludzkiego istnienia, nie trzeba nikogo przekonywać, jednak z drugiej strony niewiele osób decyduje się na uczestnictwo w specjalistycznych kursach udzielania pierwszej pomocy.

Continue reading “Co jest używane w czasie kursu tyczącego się udzielania pierwszej pomocy?” »