Tajlandia i Kuba – czyli, wycieczki i wczasy poza granicami Polski

Uwielbiasz zajeżdżać na wycieczki? Zapraszamy na wycieczkę na wyspę Kubę, gdzie z gwarancją milutka spędzisz czas! A być może zastanawiasz się nad podróżą do Tajlandii, jednak nie wiesz, w jakim okresie jest najlepszy czas, aby się w to miejsce udać? W naszym felietonie opowiemy Ci trochę o tym lokalizacja, i sam zdecydujesz!
Choć w obecnej chwilce posiadamy jeszcze zimę, to biura podróży nie obijają się, zachęcając nasze osoby na wykupienie wycieczek czy wczasów.

Continue reading “Tajlandia i Kuba – czyli, wycieczki i wczasy poza granicami Polski” »

Zima jest to odpowiedni czas żeby zadbać o formę!

Okres zimowy to dla wielu z nas czas, gdy nieco zwalniamy, a wszystkie aktywności fizyczne bądź też uprawianie sportu zostają odłożone na boczny tor. Prawdą jest, że zimowa atmosfera niespecjalnie zachęca do aktywności pod chmurką – chyba, że ktoś upodobał sobie sporty zimowe.

Continue reading “Zima jest to odpowiedni czas żeby zadbać o formę!” »

Które miejsca w Polsce warto odwiedzić? Następny artykuł z naszego cyklu o podróżach!

Jak wspominaliśmy w jednym z wcześniejszych tekstów, podróżowanie po Polsce również może być rewelacyjną przygodą – mamy nadzieję, iż udało nam się Was do tego przekonać. Jeśli tak i planujesz właśnie jakąś krótką wycieczkę po Polsce, zdecydowanie możemy na pierwszy raz polecić Ci Wrocław. Jeśli jeszcze nie byłeś w tym miejscu, z pewnością musisz to nadrobić! Wrocław jest fantastycznym miastem, gdzie możesz spędzić rewelacyjny weekend.

Continue reading “Które miejsca w Polsce warto odwiedzić? Następny artykuł z naszego cyklu o podróżach!” »