Potańcówka sylwestrowa, jakiej nigdy nie zapomnisz – atrakcyjne miejsca do celebrowania

Nie można ukryć, że dla współczesnych osób wejście z impetem w następny rok ma spore znaczenie. Łączy się to z wieloma postanowieniami, które planujemy wcielać w życie, jednakże także z ochotą hucznego zamknięcia minionego roku a także wejścia w nowy w świetnym nastroju.

Continue reading “Potańcówka sylwestrowa, jakiej nigdy nie zapomnisz – atrakcyjne miejsca do celebrowania” »

Szukasz noclegu? Sprawdź co jest możliwe do wyboru.

Czasami przywołuję w pamięci nasze podróże gdy byłam dzieckiem. Wybieramy się na Śląsk! Pięcioosobowa rodzina w na pokładzie samolotu. W końcu, po męczącym dniu podróży cała piątka z entuzjazmem wychodzi na lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach z samolotu i… zaczynają się wyczerpujące poszukiwania miejsca noclegowego.

Continue reading “Szukasz noclegu? Sprawdź co jest możliwe do wyboru.” »

Wszystko dla zdrowia

Niektórzy uwielbiają spędzać cały urlop nad morzem, niektórzy w górach. Na pewno jest to połączone z stylem odpoczynku jaką kultywuje dana osoba, czy woli ona leżeć na plaży i się opalać, czy może kocha wspinać się na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką formę odpoczynku bierzemy, nie musimy się nigdzie przenosić poza granice naszego państwa, bo mamy niezasłonięty dostęp zarówno do morza, jak i do gór.

Continue reading “Wszystko dla zdrowia” »